Módní hit – Trendy tašky na notebook

Módní hit – Trendy tašky na notebook

23. října 2008, tašky na notebook, kabelky na notebook, tašky na laptopy, kabelky na laptopy, pouzdra na notebooky, pouzdra na laptopy, laptop, notebook

Sponzorované odkazy

Technologie hraje v našich životech stále větší roli a bezdrátový životní styl je symbolem 21.století. V současnosti se již většina z nás neobejde bez přenosných počítačů – notebooků. Po cestě do práce či do školy nám visí přes rameno v praktické, většinou robustní a skoro ve všech případech černé brašně. Tento úkaz se ovšem brzy stane minulostí. Móda velí pryč se starými, nudnými a fádními obaly na notebooky! Návrháři vymysleli, jak zkombinovat praktičnost s nejnovějšími módními trendy a umožnili nám tím sladit tašku na notebook s naším outfitem.

Existuje několik variant, kam náš křehký notebook uložit. Může s námi cestovat buď v kufříku, kabelce, tašce přes rameno, batohu, zavazadle na kolečkách nebo v tzv. sleeve, což je ochranný obal, který notebook perfektně obepíná. Volba záleží nejen na tom, na jaké vzdálenosti cestujeme, ale také zda potřebujeme, aby se nám k samotnému notebooku vešel ještě adaptér či jiné příslušenství.

I světoví návrháři zareagovali na rostoucí potřebu žen pohybující se v business světě vypadat za každých okolností stylově. Kolekce tří exkluzivních kabelek navržená Julienem Macdonaldem (Givenchy) pro Intel vychází těmto potřebám vstříc. Kožené kabelky se zlatým zdobením byly vyrobeny ve třech barvách (černá, bílá, fuchsia) a vyšly v limitované edici 500 kusů. Výtěžek z jejich prodeje putuje na charitu. Na opačné straně stojí praktičtější provedení. Velkým trhákem jsou brašny, které mají instalované solární panely, jež umožňují nabíjení našeho pomocníka za slunného počasí i při procházce městem.

Na českém trhu není výběr zatím bohužel nijak zvlášť pestrý, na nejzajímavější kousky jsem narazila u následujících tří výrobců. Mango Tango je společnost, která se již od roku 2003 specializuje výhradně na výrobu trendy dámských kabelek na notebooky. Vitamín fashion nabízí originální plastické potisky a ušijí vašemu notebooku slušivou tašku přímo na míru. Pokud chcete zaujmout nekonvenčním a neotřelým stylem, pořiďte si obal z nejnovější kolekce Vohozu.

Trendy tašky na notebook

A zde malá ukázka, jak dobře mohou vypadat brašny na notebook, když je vyrobí firma, které na vzhledu opravdu záleží.

Zdroje: intel.com, productdose.com, mangotango.cz, vitaminfashion.com, vohoz.cz, knomo.co.uk

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu