Dokonalá pleť – kosmetika Clinique

Dokonalá pleť – kosmetika Clinique

22. října 2008, Clinique, kosmetika Clinique, Clinique 3 kroky, Clinique 3 Step, hypoalergení kosmetika, Clinique makeup, clinique.com, clinique.cz, Clinique akce, Clinique alergie

Sponzorované odkazy

Clinique jedna z hlavních světových značek, která vyrábí produkty pro péči o pleť, make-up a parfémy. Firma Clinique zahájila provoz v roce 1968. Od té doby se Clinique se stala světově uznávanou značkou hlavně proto, že své kvalitní výrobky testuje proti alergiím a jsou 100% neparfémované. Všechna kosmetika je vyvinuta pod vedením předních dermatologů Clinique.

Clinique 3 Kroky

Clinique snaží vždy splnit individuální potřeby pro péči o pleť, a to se odráží v úspěšnosti firmy Clinique a kultovní řady Systém péče 3-Kroky. Tato řada se skládá z čištění, exfoliace a hydratace. Prvním krokem je mýdlo na obličej, které důkladně odstraní z obličeje nečistoty a zanechává pokožku čistou a svěží, nikdy ne napjatou a suchou. Druhým krokem je exfoliační pleťová voda, pomocí níž se odstraní z pokožky mrtvé buňky a šupinky. Nakonec přichází hydratační emulze, která pomáhá zachovat optimální rovnováhu vlhkosti v pleti. Všechny tyto kroky lze zkombinovat přesně pro typ vaší pleti. Clinique nabízí kosmetiku se stejnými kvalitami pro péči o tělo, ochranu proti slunci a kosmetiku i pro muže. Firma má i oblíbené kolekce parfémů.

Výrobky Clinique

Společnost Clinique nabízí také velmi propracované systémy proti stárnutí pokožky, pomáhající snížit výskyt vrásek a příznaků stárnutí a dodává pleti potřebnou hydrataci. Na rozšířené póry nabízí Clinique cílenou péči Pore Minimizing Refining Serum, díky níž budou póry stálé menší a pokožka stále čistější. Pro zajištění co nejkrásnějšího pohledu vašich očí jsou tu oční krémy Clinique, které zabraňují vzniku otoků, tmavých kruhů a vrásek. Jsou vhodné i pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Mezi novinky Clinique patří korektivní pleťové sérum Even Better Skin Tone Corrector. Odstraňuje flíčky způsobené sluncem, hormony, stresem, ale i jizvami po akné, a kromě obličeje je můžete použít i na dekolt nebo na ruce.

Clinique make up

Pro bezchybný a upravený vzhled pleti, nabízí Clinique řadu kvalitní dekorativní kosmetiky. Clinique make up mají báječné krycí schopnosti a přesto vypadají přirozeně na každém typu pleti. Díky dlouhotrvajícím tvářenkám dostane vaše tvář nový rozměr. Řasenky Clinique vám pomohou k nadzvednutí, prodloužení a plného objemu vašich řas. Šťavnaté lesky dodají vaším rtům neodolatelný vzhled a pro výraznější barevnost můžete použít dlouhotrvající rtěnky.

Zdroj: http://www.clinique.com/

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu