Lacoste kabelky ve znamení sportovní elegance

Lacoste kabelky ve znamení sportovní elegance

31. října 2008, Lacoste, Lacoste kabelky, Lacoste polo trička, Lacoste boty, Lacoste oblečení, lacoste.cz, lacoste.com

Sponzorované odkazy

Lacoste – kdo by neznal tuto legendární značku, která je neodmyslitelně spojena s tenisovými tričky, stejně jako se symbolem malého zeleného krokodýla. Lacoste se však nezaměřuje jen na trička, ale svou nabídku krom oblečení obohatila i o parfémy či módní doplňky. Jedním z nejvýraznějších módních doplňků, který však plní i praktickou funkci, je kabelka. Firma Lacoste je vyrábí v různých provedeních, ať ve sportovnějším či více trendy looku, vždy však precizně a s vybraným vkusem.

Zakladatelem značky Lacoste byl úspěšný francouzský tenista Jean René Lacoste, který ji založil v roce 1933 po ukončení své tenisové kariéry. Společně se svým přítelem André Gillierem zakládá La Chemise Lacoste a začínají navrhovat a tvořit oblečení pro celý tenisový svět. V tenisovém prostředí vznikl také slavný Logotyp s krokodýlem, jenž vycházi z přezdívky samotného Jean René Lacosteho, který ji v roce 1923 dostal od amerických novinářů při Davis Cupovém utkání. Jean René Lacoste zemřel ve věku úctyhodných 92 let v roce 1996. Firmu po něm přezval jeho syn Bernand Lacoste.

Kabelky Lacoste si můžete zakoupit v obchodě www.Samonite-Kufry.cz.

První trička Lacoste, jež dnes zásluhou návrháře Ralpha Laurena nazýváme polo trička, byla klasicky bílá vyrobená z materiálu, jemuž se říká piqué. Teprve až se rokem 1951, kdy se Lacoste trička začala dovážet do Itálie, se barevný rejstřik triček obohatil o živé barvy, v roce 1960 pak přibyla trička pruhovaná a polo trička pro děti. O osm let později Lacoste představila svůj první parfém a postupně expandovala do Spojených států, Japonska, Austrálie a dalších zemí.

Jak jsem se již zmínila v úvodu, Lacoste se krom oblečení a parfémů soustředí také na kabelky, a to jak na dámské, tak i pánské. Dnes Vám však nabídnu ochutnávku z aktuální kolekce dámských kabelek, jež firma Lacoste rozděluje do tří samostatných kolekcí: Club, v níž najdete kabelky spíše elegantní, které se hodí jak do města, tak na cesty. Kabelky jsou vyrobeny z kůže nebo bavlny, nebo kombinují oba tyto materiály. Sportswear, jež zahrnuje hlavně barevné nákupní tašky, ale i malinkaté kabelky a nakonec kolekce Sport, která nabízí také populární obdelníkové tašky přes rameno.

Lacoste kabelky 2008

Lacoste kabelky – Kolekce Club

Lacoste kabelky – Kolekce Sportwear

Lacoste kabelky – Kolekce Sport

Zdroje: www.lacoste.com, www.Samonite-Kufry.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu