Galex – kvalitní kožená galanterie

Galex – kvalitní kožená galanterie

29. října 2008, kožená galanterie, kožené zboží, Galex, Galex a.s., kožená obuv, kožené kabelky, kožené peněženky

Sponzorované odkazy

Podzim je již v plném proudu a i když někdy ještě vysvitne sluníčko a trochu nás zahřeje, stejně nám nízké teploty nedovolují se oblékat nalehko. Někomu však jen kabát nestačí. Pravdou je (ať se to ochráncům zvířat líbí či nelíbí), že nejlepším materiálem, který udržuje teplo, je zvířečí kůže a kožešina, kterou lidé zpracovávájí na svůj oděv již odpradávna. Dnes sice žijeme v jednadvacátém století, ale kůže se zpracovává stále, avšak samozřejmě za pomocí vyspělých technologií. Dnes si tak můžeme pořídit nejen kožený kabát či bundu, ale i boty, kabelky, rukavice či peněženky. Právě na takovýto sortiment zboží se soustředí česká firma Galex a.s., jíž patří výsadní postavení v prodeji kožené galanterie a obuvi na českém trhu.

Galex – kvalitní česká kožená galanterie

Firma Galex se na českém trhu pohybuje již přes čtyřicet let a za tuto dobu si na něm právem vydobyla dominantní postavení, ale také si získala mnoho spokojených zákazníků, kteří se do moderně vybavených prodejen Galex rádi vracejí. Firma Galex se zpočátku soustředila pouze na kožené zboží zpracované na tradičně vysoké řemeslné úrovni, později však svou nabídku rozšířila o obuv a ve větší míře také galanterií respektující aktuální módní trendy.

Jak bylo uvedeno výše, obuv, a to jak dámská, tak pánská, tvoří významnou část sortimentu firmy Galex, hlavní specializací této firmy je však kožená galanterie, což představuje tedy zejména kabelky, aktovky, kufry (i kufry na kolečkách), peněženky, drobnou galanterii, kožené rukavice, cestovní zavazadla a ostatní doplňky, jako jsou deštníky, prostředky na ošetřování galanterie atd.

Jelikož Galex a. s., stejně jako každá jiná moderní a úspěšná firma, sleduje módní trendy, vytváří pro své zákazníky tzv. sety, v nichž můžete nalézt zboží stejného materiálu a vzoru. Nemusíte tak zdlouhavě shánět ke svým botám kabelku a jiné doplňky v Galexu si pohodlně vyberete boty, kabelku a třeba i peněženku stejného stylu i odstínu.

Samy se teď podívejte, jaké zboží Vám firma Galex nabízí.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu