Magické kouzlo šperků / šperky Morellato

Magické kouzlo šperků / šperky Morellato

27. října 2008, Morellato, šperky, náušnice, náramky, řetízky, hodinky, luxusní pera, morellato.cz, morellato.com, Morellato hippy0d06, Morellato hodinky, Morellato náhrdelník

Sponzorované odkazy

Název Morellato je symbolem kvality s důrazem na detail, styl a inovaci. Firma Morellato je významná v módním průmyslu šperků a hodinek a velmi dobře drží krok se současnými módními a designovými trendy, což společnosti zajišťuje vedoucí postavení na celosvětovém trhu v tomto oboru. Morellato je italská firma fungující od roku 1930, vyrábějící kvalitní šperky, hodinky, kožené doplňky nebo psací potřeby. Vše je propracované, účelné a stylové.

Šperky Morellato

Značka Morellato nabízí klenoty z kvalitních materiálů, a to především z chirurgické oceli, najdeme zde ale i kolekce ze zlata. Šperky Morellato jsou vhodné pro každodenní nošení, pro zdůraznění vašeho půvabu, ale v okamžiku vám pomohou změnit jakoukoli chvíli vašeho dne v mimořádnou příležitost. Výrobky Morellato jsou pro dynamický životní styl a nabízejí svému nositeli originální a luxusní vzhled.

Kolekce Morellato

Kolekce šperků Morellato z chirurgické oceli jsou velmi rozmanité pro ženy i muže. Kolekce Aliseo je určena ženám a stejně jako ony je tato kolekce křehká, něžná a přesto zábavná a hravá. Šperky jsou kombinací chirurgické oceli, růžového zlata a krystalů Swarovski.

Motiv něžné lásky se opakuje i v dámské kolekci Love, zde značka Morellato nabídla báječné a originální prstýnky ve dvou barvách, z chirurgické oceli a žlutého zlata.

Kolekce Morellato ze žlutého zlata jsou velmi elegantní a mají své kouzlo. Morellato kolekce Cuori je kombinací žlutého zlata a vzácných kamenů, které dohromady vytváří kouzelné barevné kombinace ve tvaru srdce.

Pro ty, kteří miluji vznešenost mohutných kamenů, je kolekce Stones. Jsou to prsteny, náušnice a přívěsky v kombinaci zlata a velkých vzácných kamenů, například černý onyx.

Morellato pro muže

Protikladem k něžným šperkům pro ženy jsou pánské kolekce, vyjadřující mužnost a sílu. Kolekce Blade je vysoce elegantní s černým dekorem a přírodními diamanty. Kolekce se skládá z prstenu, přívěsků a náramků.

Další pánská kolekce Morellato Shade vyjadřuje přirozenou mužnost, je kombinací hladkého a hrubého neotesaného materiálu.

Další výrobky od Morellato

Velmi kvalitní a stylové jsou i další výrobky značky Morellato. Jejich hodinky jsou báječné jak pro ženy, tak pro muže. Pro ženy sázející na kvalitu a klasický styl jsou tu kožené doplňky. A jako originální dárek může posloužit jedno z mnoha designových a psacích per od značky Morellato.

Zdroj: www.morellato.com

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu