Pánské dioptrické brýle Benetton, Jaguar a Ray Ban

Pánské dioptrické brýle Benetton, Jaguar a Ray Ban

4. listopadu 2008, Pánské dioptrické brýle, Dioptrické brýle, Dioptrické brýle sportovní, Dioptrické brýle 2008, brýle Ray Ban, Benetton, Jaguar

Sponzorované odkazy

Pokud již odmalička nosíte dioptrické brýle, možná se vám stalo, že jste se v dětství stali terčem posměchu a šikany ze strany vrstevníků a vy jste se proto za tuto optickou pomůcku styděli a nechtěli ji nosit a později jste situaci vyřešili kontaktními čočkami. Dospěláci se na dioptrické brýle dívají už s větším klidem a mnohdy i s respektem. Zvláště pak ženy brýle na mužích imponují a považují je za velmi sexy. Proto jsme pro vás teď pánové, stejně jako jsme to udělali před pár týdny s dámami (Dámské dioptrické brýle), připravili zajímavý článek o trendy dioptrických brýlích, za které se vůbec nemusíte stydět, ba naopak!

Ano čtete správně! Podle průzkumu společnosti Boots Opticians si většina žen myslí, a to až ohromných 96 % procent, že muži v brýlích jsou přitažlivější, protože vypadají inteligentněji a sofistikovaněji, což z nich činí dokonalého partnera na rande. Tudíž se pánové nestyďte a nemyslete si, že v brýlích vypadáte méně drsně či směšně, brýle nejsou handicap. Pokud vyberete ty správné brýle, váš look to jenom podtrhne a jak už jste teď zjistili, na většinu žen vkusné brýle působí jako lákadlo.

Jak vybrat správné brýle?

Pravidla pro výběr pánských brýlí je vlastně úplně stejný jako u těch dámských. Tudíž se nejlépe poraďte se svým optikem, jaké brýle se nejvíce hodí k vašemu typu obličeje, zvážíte, zda zvolit obroučku umělohmotnou nebo kovovou, výraznou na podtržení osobnosti nebo naopak velmi decentní, aby co nejvíce splynula s obličejem. Také s vámi probere vaše představy a účel, k jakému budete dioptrické brýle potřebovat. Pokud rádi sportujete a bez dioptrií byste to nezvládli, musíte nad tím při koupi brýli taktéž zauvažovat. Jak jsme psali již v článku o brýlích dámských, v žádném případě nekupujte dioptrické brýle v drogeriích či supermarketech!

Jaké brýle jsou právě in?

Pokud chcete, aby vaše dioptrické brýle zaujaly na první pohled, zvolte model s výrazným tvarem a poutavým designem. Vysoce módní jsou masivní modely se širokými stranicemi, které jsou podobně jako u slunečních brýlí nápaditě zdobeny. Barvy jsou velmi výrazné, často neobvyklých kombinací. K vidění je červená, oranžová, tyrkysová, fialová i ostře růžová a zelená. Avšak ani přírodní hnědé, černé a zelené tóny nelze opominout. Co se týče materiálů ani tady se meze nekladou.Zákazníci dávají přednost kovovým obrubám, často v kombinaci s plastem, nebo dokonce dřevem či kůží. Ti náročnější volí vysoce kvalitní materiály, jako jsou chirurgická ocel a slitiny titanu. V jejich prospěch hovoří hlavně vysoká mechanická odolnost, tvarová stálost a dlouhá životnost. Vedle masivních modelů se velké oblibě těší i vrtané brýle bez obrouček, které působí velmi nenápadně a jemně. Nepostrádají však nápaditost, ta se u nich objevuje v podobě zajímavých detailů umístěných buď na obrubě, nebo přímo na brýlových čočkách.

Dioptrické brýle Benetton hrají, jak už jsme u této značky zvyklí, všemi barvami a jsou určeny pro všechny věkové kategorie bez rozdílu pohlaví. Obroučky brýlí Benetton jsou hranaté a dominuje jim známé logo United Colours of Benetton.

Elegantní, sportovní a nadčasové takové jsou pánské dioptrické brýle značky Jaguar. značka představuje klasickou eleganci a nenapodobitelný sportovní styl, který nepodléhá dočasným módním trendům.

Proslulá světová značka Ray Ban, jež dávno není už jen pro piloty letounů, představuje svou kolekci víceméně unisexových dioptrických brýli, v nichž převažují brýle s moderními obdelníkovými obroučky a jež híří všemi barvami.

Zdroje: www.bryle.cz, www.rayban.com, www.benetton.com, http://www.go-optic.com/…s/Jaguar.asp

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu