Elegance v každém pohybu / Pera Montblanc (Mont Blanc)

Elegance v každém pohybu / Pera Montblanc (Mont Blanc)

11. listopadu 2008, Montblanc, Mont Blanc, plnicí pera, luxusní pera, psací potřeby, Meisterstück, Mont Blanc pera, Mont Blanc pero, plnící pera Mont Blanc

Sponzorované odkazy

Luxusní psací potřeby

Dnes k dokonalému stylu nestačí jen kvalitní a moderní oblečení nebo drahé auto, i pero, kterým se podepisujete na důležité, ale i na ty méně důležité dokumenty je znakem vaší osobnosti. Pro lehkost a elegantní pohyby vašeho zápěstí jsou tu plnicí pera Montblanc.

Historie značky Montblanc

Společnost Montblanc vznikla v roce 1906, založil ji obchodník s psacími potřebami Claus-Johannes Voss, bankéř Alfred Nehemias a inženýr August Eberstein. A o sto let později se tato značka stala klenotem ve světě psacích potřeb a symbolem luxusu, kvality a prestiže. Logem značky se stala bílá šesticípá hvězdička symbolizující zasněžený vrcholek nejvyšší hory Evropy – Mont Blanc. Firma Montblanc je dnes výrobcem nejen psacích potřeb, ale také šperků, hodinek, brýlí, parfémů a kožených doplňků.

Modely Montblac

Nejznámějším modelem Montblanc vyráběným od roku 1924 je pero s názvem Meisterstück. Dnes si pod tímto názvem můžete vybrat ve stejnojmenné kolekce z několika druhů per – zdobených zlatem, platinou či diamanty.

Další kvalitní kolekce nese jméno po slavné hvězdě – Gretě Garbo. Tato linie per je speciálně určena ženám. Pera v kolekci Greta Grarbo mají krásný design, černé tělo je elegantně tvarované a víčko nese krémovou barvu a je korunované perlou, která symbolizuje ženskou krásu. Pero je svou elegancí vhodné pro opravdové bohyně.

Montblanc vyrábí také speciální limitované edice, které jsou poctou kvalitním, drahým a cenným materiálům a věnované světově známým jménům v umění a kultuře. V edici Patron of Art vydává Montblanc originální plnicí pero každoročně jako poctu nejvýznamnějším mecenášům umění v minulých stoletích, kteří si zaslouží uznání. Letos byla tato edice věnována renesančnímu králi Françoisovi I. Design tohoto modelu je symbolem královské vznešenosti a elegance. Tělo je vyzdobeno renesančními ornamenty a při precizní ruční výrobě byli použity vzácné materiály jako zlato nebo černá pryskyřice.

Mezi další limitované edice Montblanc patří například kolekce věnovaná slavným spisovatelům Writers Editions nebo edice Montblanc Donation Pens věnovaná osobnostem klasické hudby.

Každé pero značky Montblanc je dokonalým doplňkem vaší osobnosti, symbolizující jedinečnost, originalitu a krásu. Jen počítejte s tím, že po každém z těchto plnicích per bude vaše peněženka vypadat jako po kruté dietě.

Luxusní-pera.cz
Dopřejte si i Vy luxus.

Zdroj: http://www.montblanc.com

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu