Umění času / Hodinky Movado

Umění času / Hodinky Movado

17. listopadu 2008, Movado, značka Movado, hodinky Movado, luxusní hodinky

Sponzorované odkazy

Historie Movado

Značka Movado od svého založení, v roce 1881 podnikatelem Achille Ditesheim ve Švýcarsku, dosáhla na 200 mezinárodních ocenění v oblasti designu a technologie hodinek. Movado dnes nedává jedinečný design jen hodinkám, ale také vyrábí šperky. Hodinky na vašem zápěstí symbolizují nejen váš vkus, ale v dnešní době často i společenské postavení. Značka Movado, je zárukou nadčasové elegance a kvality. Chybu neuděláte s žádným z modelů z jejich kolekcí.

Movado – záruka kvality

Hodinky od značky Movado patří k těm luxusním doplňkům s nadčasovým designem, se zárukou kvality. Jméno Movado znamená „stále v pohybu“ což vyjadřuje i postavení této společnosti. Všechny hodinky mají jen švýcarské strojky vysoké kvality a safírová skla, které jsou vysoce odolná proti poškrábání.

Kolekce Movado

Movado kolekce Museum je legendární díky svému designu černého ciferníku bez čísel, pouze se zlatou tečkou místo čísla dvanáct. Kolekce Museum je nadčasová, modely jsou unisex, dámské i pánské, všechny voděodolné do 30m.

Kolekce ONO má inspirovaný ciferník modelem Museum a kruhový motiv pásku hodinek ze stříbra a zlata zdobený pravými diamanty odlišuje celou tuto kolekci pro dámy. Design této edice je pro přizpůsoben speciálně ženám.

Další známou kolekcí je Series 800 jsou to odvážně elegantní a přitom sportovní pánské hodinky ve třech velikostech z chirurgické oceli, vysoce odolné, velmi kvaltiní. Zdobené Sapphire krystaly. Všechny jsou vodotěsné až do 200 metrů.

Serie Faceto jsou elegantní ultratenké modely hodinek s uhlazenými náramky. Můžete si vybrat kombinaci nerezové oceli a zlata. Nebo jsou také k dispozici zbodené diamanty. Voděodolné do 30m.

Tváří této značky se stalo již několik významných osobností. Třeba herec a baletní tanečník Mikhail Baryshnikov, herečka Mia Maestro, jazzový hudebník Wynton Marsalis či slavný tenista Pete Sampras.

Zdroj: www.movado.com

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu