Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog

Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog

5. listopad 2008, Luxury Dog, psí oblečky, oblečení pro psy, psí obojky, pelíšky, oblečky pro psy, Luxurydog.cz, Luxurydog

Sponzorované odkazy

Vy a Luxury Dog

Jste posedlá módou a ráda byste oblékla i svého čtyřnohého mazlíčka? Pak v butiku Luxury Dog najdete moderní a přitom kvalitní potřeby pro domácí zvířátka.

Butik Luxury Dog nabízí neodolatelné a luxusní kousky pro Vaše chlupaté společníky. Najdete zde vše pro Vaše pejsky i kočičky, nejen oblečení, obojky, vodítka, ale dokonce i hračky, nábytek nebo šperky.

Luxury Dog – luxusní oblečky pro psy

Široký sortiment, který Luxury Dog zahrnuje, jsou krásné designové kousky – misky, dózy, luxusní obojky a oblečky. Jestli máte ráda luxus, lesk a třpyt určitě Vás ohromí obojky pro menší pejsky ruční výroby s krystaly a korálky Swarovski nebo elegantní vodítko z perel s karabinou posázenou krystaly Swarovski. K završení těchto drahých doplňků patří propracované šaty se spodničkou a mušelínovou sukní, dekorováno ručně vyrobenými saténovými růžičkami a krajkou. Vše z limitované edice Haute Couture od značky For pets only.

Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz) Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz)Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz)Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz)

Luxury Dog – oblečky pro psy sporotvně a pohodlně

Upřednostňujete sportovní módu a chcete zapojit i svého čtyřnohého mazlíčka? Tak na nadcházející zimu budete potřebovat zateplenou bundu s kapucí a kožešinovým límcem od značky Puppia nebo pláštěnku s nepromokavou vrstvou taktéž od značky Puppia.

Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz)Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz)Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz)

Luxury Dog a originální outfit

Jestli máte ráda hravý a veselý styl jsou tu pro Vaše miláčky originální oblečky, jako smoking s krajkovými ozdobami a perlovými knoflíčky nebo slavnostní dámský obleček zdobený perličkami a odepínací kravatou. Pro blížící se Vánoce bude Váš pejsek potřebovat speciální vánoční kabátek Santa Clause.

Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz)Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz)
Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz)

Mezi velmi praktické věci, které Luxury Dog nabízí, patří hárací kalhotky pro psí slečny s možností vložení slipové vložky, což vám ušetří mnoho starostí. Báječně padnoucí jsou puntíkované od značky For pets only nebo barevné s jablíčky značky Puppia.

Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz)Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz)

Luxury Dog – hračky

Naprosto originální jsou hračky Luxury Dog v netradičním designu. Budete z nich mít radost i vy, nejen váš pejsek. Plyšová hračka od Cheaky Squeaky Pets s pískátkem uvnitř, ve tvaru bizardní čivavy růžové barvy pobaví psa i okolí. Jestli váš miláček rád kouše drahé kabelky, je přesně pro něj hračka Chewy Vuiton či Dogior oboje od značky Haute Diggity Dog.

Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz)Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz)Luxusní oblečky pro psy / Luxury Dog (http://www.luxurymag.cz)

Při výběru z těchto krásných věcí nikdy nezapomínejte, že pro vašeho čtyřnohého miláčka to není přirozená věc a nemůžete ho nutit. Ne každý pejsek se rodí s touhou vypadat stylově.

Zdroj: www.luxurydog.cz

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu