Pařížská ulice českého internetu

Pařížská ulice českého internetu

6. listopadu 2008, Obchody s oblečením, shop oblečení, e-shop oblečení, Guess, Gucci, Prada, Fendi, Armani, Beinstyle.cz, Beinstyle, Pařížská ulice

Sponzorované odkazy

Pokud patříte mezi milovníky luxusní italské módy a toužíte už konečně vlasnit nějakou tu kabelku od Prady či Gucci, jistě Vás potěší zpráva, že už i v Česku se objevil přední prodejce tohoto luxusního zboží, který jej poskytuje prostřednictvím internetu. Tím předním českých prodejcem, který však před nedávnem začal prodávat i na Slovensku, je společnost Beinstyle.

Beinstyle – prodejce luxusní módy

Beinstyle Vám dává jedinečnou možnost nahlédnout do světa módy a světových luxusních značek, jako je například Prada, Gucci, Dolce&Gabbana, Coccinelle, Emporio Armani, Fendi a mnoho dalších. Jak jste z názvů značek jistě poznali, Beinstyle se zaměřuje především na značky italské, které ve světě módy představují absolutní špičku.

Již jsme se zmínili o luxusních kabelkách, krom těch však Beinstyle nabízí i další luxusní zboží jako například boty, sluneční brýle, hodinky, šperky, šály a šátky nebo kravaty.

Pokud máte při nákupu přes internet obavy z padělků, s Beinstyle je mít nemusíte. Veškeré nabízené zboží je dováženo přímo z Itálie a jedná se tedy vždy o originály.

Beinstyle + LuxuryMag = soutěž o 15 000 Kč

Toužíte po luxusní kabelce, ale nemůžete si ji dovolit? Pro Vás, ale i pro všechny ostatní, kteří milují italskou módu, jsme na našem webu uspořádali Velkou vánoční soutěž s Beinstyle o ceny v hodnotě 15 000 Kč.

Beinstyle – přední český prodejce luxusní italské módy. Tak neváhejte a nadělte sobě či svým blízkým pod stromeček luxusní kabelku Prada, značkové hodinky Versace, sluneční brýle Gucci, kravatu Giorgio Armani či šálu Dolce&Gabbana. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, kterou najdete na adrese soutez.luxury­mag.cz. Soutěž běží od 1. do 30. listopadu 2008 a vyhrát může opravdu každý.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu