Tom Tailor – světová značka nejen modního oblečení / Tom Tailor oblečení

Tom Tailor – světová značka nejen modního oblečení / Tom Tailor oblečení

12. listopadu 2008, Tom Tailor, Tom Tailor kids, Tom Tailor Brno, Tom Tailor Praha, zimní kabáty, zimní bundy, podzimní kabáty, podzimní bundy, Tom Tailor oblečení, tomtailor.cz, tomtailor.com

Sponzorované odkazy

Móda je dnes všude kolem nás a snad každý by na otázku, jestli zná nějakou světovou značku oblečení, dokázal vyjmenovat minimálně pět, ne-li ještě více názvů. Je pravděpodobné, že by mezi mnoha konkurenty této branže padlo i jméno Tom Tailor, německá značka, která se dostala na trh už v roce 1962 a dnes se pod tímto názvem prodávájí produkty ve více než šesti tisících obchodech v pětatřiceti zemích světa.

V současné době je Tom Tailor společnost která se neustále rozrůstá v mezinárodním obchodním řetězci a s ní také roste i její oblíbenost. Vytváří uvolněné a kvalitní oblečení pro muže, ženy i děti, tudíž si zde každý jistě přijde na své. Zvláště když Tom Tailor každoročně představuje i dvanáct kolekcí pod svými různými produktovými řadami.

Tom Tailor – oblečení

Tom Tailor ovšem není jen výrobcem oděvů. Na světovém trhu boduje i se svou
širokou nabídkou kosmetiky a parfémů pro muže i ženy, obuvi všemožných designů, nebo také kolekcí oční optiky decentních tvarů a barev.

Být dobře oblečen znamená také cítit se dobře a pohodlně v tom, co máte zrovna na sobě. Tom Tailor představuje nepřeberné množství možností, jak se obléknout. Od barevných topů, svetříků, zajímavých střihů kalhot a sukní přes spodní prádlo až po nejrůznější variace módních doplňků, které oživí každý model. Výběr je ponechán pouze na vaší fantazii.

I na letošní podzim a zimu Tom Tailor přichystal mimo jiné také pestrý výběr bund a zimních kabátů. Budou vám sloužit jako ochrana před nastávající zimou, ale také jistě splní i tak důležitou estetickou funkci, ať už zvolíte vkusný kabátek společenského střihu a barvy, nebo výraznou, barevnou bundu s huňatým kožíškem na kapuci okolo krku. Pro vaši inspiraci vám představuji pár kousků z dílny Toma Tailora. Na výběr je z řady mnoha a mnoha výrobků. Třeba nějaký padne do oka právě i vám.

Autorem článku je Lucie S.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu