pietro filipi – osobitá česká móda

pietro filipi – osobitá česká móda

16. listopadu 2008, Pietro Filipi, Alena Šeredová, Pietro Filipi e-shop, Pietro Filipi katalog, Pietro Filipi oblečení

Sponzorované odkazy

Také si v těchto podzimních sychravých dnech připadáte unavené, nevýrazné, splývající s šedým okolím města? Zatočte s tím! Buďte elegantní královnou i provokativní rebelkou zároveň a rozzařte ponuré podzimní ulice v nové kolekci luxusní české značky pietro filipi!

Seznamte se, pietro filipi

Společnost pietro filipi je na našem trhu již dlouhých patnáct let, a ačkoli se může podle názvu zdát, že jde o italskou značku, vznikla v České republice. Jako první u nás se připojila ke světovému trendu spolupracovat s renomovanými návrháři a výsledkem je unikátní kolekce „pietro filipi by Klára Nademlýnská“. Originální móda značky pietro filipi obléká své zákazníky již v osmi zemích Evropy. Tváří této značky se stala naše vyhlášená topmodelka Alena Šeredová.

Každou sezónu přichází pietro filipi s novou pánskou i dámskou kolekcí. Značku charakterizuje především elegantní jednoduchost, vytříbený vkus a kvalita. Móda značky pietro filipi nabízí jak společenské a formální „business“ oděvy, tak i elegantní oblečení pro neformální příležitosti.

Kolekce podzim/zima 2008/2009

Dámská kolekce pro letošní sezónu podzim/zima je rozčleněna do 6 kategorií. Selection, Evening, Studio, Miss Terry, Silent a Elements.

Kategorie Selection představuje oblečení především společenské, vhodné do zaměstnání..

V oblečení kategorie Evening zazáříte na každém večírku, v divadle či plese.

Kategorie Studio nabízí jednoduché, trendy modely vhodné pro energickou kosmopolitní ženu.

Kategorie Miss Terry je unikátní kolekce, záhadná, provokativní. Je určena pro zákaznice, které se nebojí lehké extravagance. Kombinuje základní tmavé barvy s výraznými doplňkovými barvami.

Oblečení kategorie Silent je vhodné pro romantické duše. Najdeme zde přírodní materiály jako jsou kožešiny, bavlna, vlna. Měkké a jemné modely, v celé škále jemných tónů, které pohladí a zahřejí po těle i po duši.

Poslední kategorie Elements představuje skloubení praktického pohodlného oblečení s nevtíravou elegancí.

pietro filipi katalog online

V dnešní době rozmachu internetového nakupování je zvykem si vybírat svoje oblíbené módní kousky i z tepla vašeho domova. Značka pietro filipi není výjimkou, na svých internetových stránkách nabízí přehledný katalog s nabídkou dámské i pánské kolekce přehledně rozčleněné podle druhu, kolekce i slev. U jednotlivých kousků oblečení je nabídka různých barevných variací a konfekčních velikostí, někde nechybí ani praktické tipy, které nám radí, co se k vybranému zboží nejlépe hodí.

Móda značky pietro filipi je vhodná pro muže a ženy, které ví, co jim sluší, které mají určitý standard, jsou elegantní, energičtí, úspěšní.. Pro ženy a muže, které nechtějí splývat s davem!

Zdroje: wikipedia, www.pietro-filipi.com, www.pfshop.

Autorem článku je Zuzana S.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu