Vánoční dárky 2008 část 1. – Dárky pro manželku či přítelkyni / Dárky pro ženy

Vánoční dárky 2008 část 1. – Dárky pro manželku či přítelkyni / Dárky pro ženy

15. listopadu 2008, Vánoční dárky 2008, Tipy na vánoční dárky, Vánoční dárky nápady, Vánoční dárky pro ženy, Vánoční dárky, Dárky pro ženy, Dárky pro dívky, Dárky pro přítelkyni, Dárek pro ženu, luxusní spodní prádlo

Sponzorované odkazy

Polovina listopadu je již skoro za námi, a ačkoliv na Vás asi ještě nepadlo kouzlo vánoční doby, faktem je, že se Vánoce nezadržitelně blíží. Samozřejmě, že Vánoce pro většinu z nás znamenají svátky radosti a pohody v kruhu rodinném, ovšem to, co jim předchází není až zas tak veselé a už vůbec ne pohodové. Doba předvánoční je totiž také neodmyslitelně spojena se stresem z nakupování vánočních dárků, ať už je způsoben davy v ulicích a nákupních střediscích či lámáním si hlavy, co dotyčné osobě vlastně koupit. A od toho je tu náš dnešní článek, který je jen prvním dílem z našeho seriálu o vánočních dárcích, a který Vám snad usnadní Váše nakupování.

Drazí pánové,

V prvním díle tohoto seriálu se soustředíme na Vaše drahé polovičky a vybrali jsme takové dárky, které překvapí a potěší ženu snad každého věku, které jsou značkové a luxusní, a kterými u nich jistě zabodujete. Každý dárek by však měl vycházet ze zájmů, vlastností danné ženy a také by měl odpovídat jejímu vkusu. To však neznamená, že pokud Vaše žena dobře a možná i ráda vaří, koupíte ji kuchyňského robota či mixér! Naopak projevte trochu fantasie a romantiky a obdarujte ji něčím, co by si sama možná nekoupila, ale touží po tom.

Vánoční dárky 2008 – Parfémy

Sázkou na jistotu a opravdu pěkným dárkem je značkový parfém. Opět by vůně měla korespondovat s vkusem Vaší partnerky, proto si raději předem „očuchejte“ pafémy, které má Vaše partnerka již doma a podlé těch vybírejte. V každém případě se můžete spolehnout i na odbornou radu konzultantek v parfumeriích. Inspirujte se nabídkou největší internetové parfumerie www.parfemy.cz, která nabízí například novinku od Emporio Armani Diamonds Intense*, jež snoubí neodolatené vůně bulharské růže, ovoce, vanilky a pačuli a jež dodá životu pulsující rytmus a tempo. Využijte také krásných dárkových sad, jako je například ta od Thierry Mugler nazvaná *Angel, v niž najdete jak parfém, tak i například sprchový gel či tělové mléko stejné vůně.

Vánoční dárky 2008 – Kosmetika

Stejně tak jako parfém, tak každou ženu určitě potěší i kosmetika v podobě dárkové sady. Ovšem opět je tu jedno velké ALE. I když třeba Vaše partnerka není dokonalá nebo se jí začínají objevovat první vrásky, rozhodně ji neobdarovávejte anti-age připravkami či krémy proti celulitidě. Žena si většinou uvědomuje, že není perfektní, ale určitě to nechce slyšet od svého partnera. Výborným dárkem by například mohla být dárková kosmetiky od francouzské značky Bourjois, v níž se krom jiného nachází také deodorant, sprchový gel, tužka na oči nebo lak na nehty, nebo také vánoční balíček dekorativní kosmetiky od značky Dermacol.

Vánoční dárky 2008 – Šperky

Snad každá žena se ráda ověnčuje a krášlí různými šperky a k některým má dokonce i nějaký osobní vztah nebo alespoň vzpomínku. Takovou může mít i z Vašeho vánočního dárku. Ať už vyberete náušnice, náramek či řetízek, určitě jí potěšíte. Luxusní šperky můžete zakoupit v českém eshopu Beinstyle.

Vánoční dárky 2008 – Hodinky

Mezi šperky by se daly počítat i hodinky, které však mají navíc i praktickou funkci. Avšak v dnešní době, kdy jsou hodinky vyráběny z ušlechtilých materiálů a zdobeny různými drahými kameny, se jejich praktická funkce odsouvá až na druhé místo. Tudíž si nedělejte hlavu z toho, že Vaše partnerka už jedny hodinky má, těmi luxusními ji totiž ohromíte. Tip na nákup: Beinstyle.

Vánoční dárky 2008 – Spodní prádlo

Dalším krásným i užitečným dárkem pro Vaši milou, z kterého však můžete mít požitek i vy, je luxusní spodní prádlo. Pokud si nevíte rady se správnou velikostí, vsaďte buď na svoji zkušenost anebo nejlépe omrkněte visačky partnerčina spodního prádla. Menší pravděpodobnost, že se nespletete, budete mít, když místo podprsenky nakoupíte sexy noční košilku.

Vánoční dárky 2008 – Kabelky

Pokud si myslíte, že byste si se všemi těmi velikostmi a podobně neporadili, poohlédněte se po kabelce. Kabelka je totiž módní doplněk, který potřebují všechny ženy bez rozdílu věku. Můžete volit mezi praktickou černou, bílou či hnědou kabelkou, které budou snadno skombinovatelné s oblečením, anebo pokud chcete překvapit, zvolte výraznější barvy jako červená, žlutá či letos velice módní fialová. Tip na nákup: Beinstyle.

Zdroje: www.parfermy.cz, www.krasa.cz, www.sperky.cz, www.hodinky.cz, [ odkaz byl odstraněn ], www.luxusnipradlo.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii vánoční dárky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu