Dámský pásek – nezbytný doplněk outfitu / Dámské pásky

Dámský pásek – nezbytný doplněk outfitu / Dámské pásky

20. listopadu 2008, dámské pásky, pásky do kalhot, kožené pásky, široké pásky, opasky, dámský pásek

Sponzorované odkazy

Kriticky se shlížíte v zrcadle než vyrazíte na divokou noční jízdu, ale pořád nejste spokojená. Něco vám na vašem outfitu schází, přestože již máte zdánlivě všechno na sobě? Odpověď je prostá: pásek. Ano, právě tato občas zapomínaná či opomíjená součást oděvu může být tou pomyslnou třešničkou na dortu! Pásky do kalhot se tradičně nosily pro svou schopnost utahovat pas ve snaze docílit ženštější figury. V současnosti se ale přesunuli i na jiné části trupu a můžeme je tedy nosit těsně pod ňadry, v pase nebo nechat volně viset na bocích.

Široké pásky

Široký pásek krásně zvýrazní štíhlý pas a podtrhne tak ženské křivky. Má podobný efekt jako korzet a mužskému oku jistě neujde. Ohlédněte se po pružných materiálech jako koženka, vyztužený satén nebo široký elastický pásek, který odolá všemu tomu ohýbání se a vysedávání, kterému jej vystavíte. Tyto i jiné pásky můžete zakoupit na Beinstyle.

Úzké pásky

Úzké pásky mohou být pěkným doplňkem k elegantním šatům. Extra dlouhé tenké pásky omotané několikrát kolem pasu nebo boků vypadají super stylově. U úzkých pásků není třeba bát se pestrých barev nebo výrazných kovových spon a nechat je dominovat outfitu. Při výběru je ovšem třeba vzít v úvahu naše proporce – ultra tenký pásek může boubelkám opticky přidávat na váze.

Empírové pásky

Pásky nošené těsně pod linií ňader zvýrazňující tak ženské přednosti by měli být tenké a jednoduché. Vhodné jsou kontrastující barvy a co se materiálu týče, tak sáhněte po kožených páscích, semišových nebo elegantních na mašličku uvázaných stuhách – ty působí něžně a dodají vám holčičí vzhled.

Pásky na bocích

Nízko pověšené opasky přitáhnout pohledy na nejženštější křivky: boky. Ležérně nošené bokové pásky dělají divy s tunikami, pouzdrovými šaty a skvěle doplňují nízko nošené džíny.

Pásky do kalhot

Vyměňte fádní jednobarevné kožené pásky do kalhot za pestřejší a odvážnější, které upoutají pozornost! Nebojte se experimentovat s barevnými variacemi, vzory a originálními sponami. Výběr na trhu je široký a správná volba vám nejenom pomůže opticky vylepšit postavu, ale také dodá potřebný šmrnc vašemu outfitu.

Zdroje: http://womensaccessories.suite101.com/ http://[ odkaz byl odstraněn ]/

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu