Vánoční dárky 2008 část 2. – Dárky pro manžela či přítele / Dárky pro muže

Vánoční dárky 2008 část 2. – Dárky pro manžela či přítele / Dárky pro muže

22. listopadu 2008, Dárky pro muže, Vánoční dárky 2008, Tipy na vánoční dárky, Dárky pro přítele, Vánoční dárky nápady, Dárek pro muže

Sponzorované odkazy

Další týden za námi a do Vánoc nám tedy zbývají už jen přesn čtyři týdny a čtyři dny. Ovšem nepropadejte panice, dokud stále něco zbývá, je to dobré. Rozhodně však nenechávejte nákupy na poslední chvíli! Takových lidí budou totiž plné ulice a nákupní střediska vám by to mohlo nákup velmi znepříjemnit. Pokud stále dumáte a nevíte co pořídit, inspirujte se naším seriálem o vánočních dárcích, jehož druhou část věnujeme můžům.

Drahé dámy,

Taky si říkáte, že nakupovat dárky pro muže je mnohem těžší než pro ženy? Musím přiznat, že jsem stejného názoru, pokud totiž Váš muž nemá nějaký výrazný koníček či zálibu, výběr dárků pro něj může být opravdu složitý. Na druhou stranu ho však můžete obdarovat dárky, které udělají radost snad každému muži bez rozdílu věku a právě na takové dárky se dnes v našem článku zaměříme.

Vánoční dárky 2008 – Parfémy

Že Váš muž žádný nepoužívá? No tak to by měl rychle začít! A vy mu v tom můžete pomoct, když mu ho nadělíte pod stromeček. Dnes existuje celá škála různých vůní, od těžkých dřevitých přes svěží citrusové až po orientální vůně, stačí se jen trefit do partnerova vkusu. Do kateogorie svěží citrusové by se dala jistě zařadit novinka od Paco Rabanne, jež nese 1 Milion a jež je díky svému zlatému flakonu opravdu luxusním dárkem. Opravdu nádherná je i dárková sada D&G Pour Homme od Dolce & Gabbana, v níž se nachází jak toaletní voda, tak balzám po holení a sprchový gel.

Vánoční dárky 2008 – Kravaty

Ačkoli módní trendy dnes dovolují nosit kravaty i ženám, myslím si, že kravata je ryze můžská záležitost. Pokud Váš můž chodí často do společnosti nebo potřebuje formální oděv do práce, kravata pro něj bude jistě příjemných překvapením, zvlášť když se bude jednat o kravatu luxusní. Dnes můžete vybírat mezi kravatami jednobarevnými, pruhovanými nebo se vzory, co se týče materiálů, tak tam vsaďte na hedvábí.

Vánoční dárky 2008 – Šperky

Říkáte si, že šperky jsou spíše dámskou záležitostí? To máte jistě pravdu. Existují však šperky, které jsou určeny výhradně mužům a které jsou, stejně jako kravata, nepostradatelným kouskem pánského společenského oděvu. Tímto nepostradatelným kouskem jsou manžetové knoflíčky, které právě teď zaznamenávají velký comeback. Manžetové knoflíčky mohou být opravdu velmi luxusní, například se vsazeným drahým kamenem, nebo také vtipné ve tvaru fotbalového míče či auta.

Vánoční dárky 2008 – Hodinky

Jestliže dámské náramkové hodinky se staly postupem času spíše módním doplňkěm, u pánů stále převládají požadavky na funkčnost a kvalitu. Samozřejmě, že si taktéž vybírají hodinky podle vzhledu, dají však přednost těm, které jsou sice hezké a elegantní, ale taktéž oplývají různými funkcemi. Pánům sportovcům přijdou vhod spíše hodinky digitální, těm ostatním pak můžete vybrat mezi širokou nabídkou krásných a luxusních ručičkových hodinek

Vánoční dárky 2008 – iPhone

Snad každý muž tak trochu ulétává na moderní technice a mezi tu nejrychlěji se vyvíjejí patří i mobilní telefony. Dnes však mobily neslouží jen na volání případně na posílání sms, mají spoustu různých funkcí a vychytávek, pro které je snad už ani nemůžeme nazývat mobilními telefony. Jedním takovým je i iPhone, mobilní telefon s dotykovým displejem, s nímž můžete vesele surfovat po internetu, poslouchat svou oblíbenou muziku, pořizovat kvalitní fotografie či hrát hry.

Vánoční dárky 2008 – Šály

Říkáte si, že darovat šálu je trapné? Mohlo by být.. Určitě to ale nebude trapné (ba naopak), když to bude šála velmi luxusní. Takovou šálu najdete na Beinstyle, internetovém obchodě, který nabízí originální luxusní zboží. Ať už pro vás bude hlavním hlediskem při výběru značka či vzor samotné šály, jistě si zde vyberete a Váš muž bude spokojen, šála ho totiž nejen zahřeje v chladném zimním počasí, ale také s prokáže notnou dávku vkusu a elegance.

Zdroje: [ odkaz byl odstraněn ], www.hodinky.cz, www.parfemy.cz, www.sperky.czwww.forzieri.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii vánoční dárky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu