Spodní prádlo Calvin Klein aneb jak poznat originál od padělku?

Spodní prádlo Calvin Klein aneb jak poznat originál od padělku?

18. května 2008, Calvin Klein, spodní prádlo, pánské spodní prádlo, spodní prádlo Calvin Klein

Krásné spodní prádlo je součástí šatníku každé moderní ženy. Podobně by tomu mělo samozřejmě být také v případě mužů. Nemá cenu rozebírat téma pánské spodní prádlo jako takové. Předpokládejme, že většina mužů již pochopila, že slipy z místní tržnice nejsou to, co by chtěla žena vidět pod jejich kalhoty.

Značkové pánské spodní prádlo je tak stále častěji součástí pánských šatníků. Obzvláště v České republice se však řada mužů v tažení za značkovým spodním prádlem pouští do koupi prádla v internetových aukcích či podivných e-shopech, které nabízí velmi často padělané značkové spodní prádlo.

Velmi populárním a často padělaným pánským spodním prádlem je prádlo značky Calvin Klein. Calvin Klein vyrábí spodní prádlo vždy z prvotřídních a bezpečných materiálů a dává si záležet na detailech.

Na otázku jak poznat padělané spodní prádlo Calvin Klein se pokouší odpovědět stránka Jak poznat padělky českého e-shopu Calvin Klein (calvinkleinshop­.cz).

Návod jak rozeznat originální spodní prádlo Calvin Klein od toho padělaného je znázorněn na několika obrázcích, které jsme si dovolili vypůjčit a poučit tak také naše čtenáře.

Mrkněte na obrázky níže a falešné spodní prádlo Calvin Klein už nikdy více.

zdroj: http://www.calvinkleinshop.cz/page.html?…, http://www.calvinklein.com

Související články:

Calvin Klein – Jaro/léto 2008 – NEW YORK

Autorem článku je asi. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu