Zavažte si šáteček! / Dámské šátky Dior, Mango, Fendi, Valentino a  Versace

Zavažte si šáteček! / Dámské šátky Dior, Mango, Fendi, Valentino a Versace

9. prosince 2008, Mango, Dior, Fendi, Valentino, Versace, šátky, šátky na krk, luxusní šátky

Sponzorované odkazy

Bílým šátkem mává, kdo se loučí…Pouštní národy jimi halí obličeje na ochranu před horkým sluncem, ostrým větrem, nebo pískem, severní národy zase před krutými mrazy a od pradávna patří šátek spolu s kloboukem a pistolí k základnímu vybavení každého kovboje.

Ale my, co nežijeme ani na Sibiři, ani na Sahaře a ani se po práci neproháníme na koních prériemi, nejčastěji šátky využíváme právě jako módní doplněk, občas i s vícestranným účelem. Naši světoví návrháři pro nás vymysleli všelijaké způsoby, jak se šátkem ozdobit.

Způsoby nošení šátků

Pokud vás už omrzelo nosit ve vlasech obyčejné čelenky, kterých máte plnou zásuvku, klidně je zkuste vyměnit za šátek, nebo vyzkoušejte ozdobit běžný účes, jako je třeba ohon, jakýmkoliv z řady šátků. Velmi vkusně a elegantně působí šátek přivázaný na popruhu u kabelky, sladěný v barvách doplňků, nebo oblečení. Jinak obyčejná černá kabelka může pokaždé vypadat o malinko jinak. Hodí se i jako bezvadný pomocník například v případě, že nám poutko u kabelky praskne, šátek ho prostě a jednoduše nahradí. Poslední dobrou také stále častěji můžeme spatřit běžný opasek do kalhot, nahrazený šátkem.

Klasický případ, který zná jistě každý z nás, šátek okolo krku. Ať už jen jako doplněk, skvělá pomoc proti bolestem v krku v tomto chmurném počasí, nebo již zmiňovaná ochrana proti chladu, pokaždé máme šanci, že nám to může opravdu slušet.

Materiály

Hedvábí, bavlna, vlna, samet, satén… Protože záleží především na pohodlí, je také důležité zvolit ten správný materiál. Můžeme vybírat buďto podle oblíbenosti, nebo také podle účelu nošení šátku. Máme materiály, které jsou už na omak teplé a hřejivé, ze silnějšího materiálu, nebo naopak ty, které příjemně chladí. Meze se samozřejmě nekladou ani na tvarech, trojcípý, čtyřcípý, obdélníkový, nebo čtvercový, jistě si tento jednoduchý, praktický a přece tak elegantní doplněk zamilujete.

Nabídka šátků

Velmi pěknou nabídku šátků nabízí módní značky Dior, Mango, Fendi, Versace a nebo třeba Valentino. Výrazné barvy, krásné vzory a hedvábný materiál – to je to pravé.

Tyto kousky můžete naleznout buďto ve značkových prodejnách Dior a Mango, nebo na internetových stránkách [ odkaz byl odstraněn ], kde naleznete nabídku zboží značky Fendi, Valentino, Versace a mnoha dalších.

 

Zdroje: www.mango.com, [ odkaz byl odstraněn ]

Autorem článku je Lucie.S.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu