Orsay – opravdu ženská móda / oblečení Orsay

Orsay – opravdu ženská móda / oblečení Orsay

24. listopadu 2008, Orsay, oblečení Orsay, orsay.cz, orsay online katalog, e-shop, Orsay Brno

Sponzorované odkazy

Orsay – to je značka dámského módního oblečení určená mladým, aktivním ženám, které jsou otevřené světu a novinkám a které chtějí být ve shodě s nejnovějšími trendy.

Něco málo z historie

Značka Orsay nabízí ženám své oblečení již třicet tři let, a to ve více než pěti stech obchodech v osmnácti evropských zemích. Na počátku, tedy v roce 1975, však byla tato dámská móda k dostání pouze v Německu. Od roku 1993 firma postupně expandovala od Rakouska, přes Polsko či Českou republiku až do Chorvatska či Bosny a Hercegoviny a Turecka.

The Feminine Style

Designéři značky Orsay navrhují s vášní moderní oblečení pro sebevědomé ženy, které se chtějí zcela oblékat podle svého osobního vkusu a stylu, elegantně, žensky a vždy trendově a navíc jim je nabízí za přiměřené ceny. Svým zákaznicím nabízí vysoce módní šaty i perfektně kombinovatelné oblečení pro denní nošení a doplňky ve třech stylech: City, Casual a Party, takže se mohou žensky oblékat podle nálady a příležitosti.

Thank God I'm a Woman

Thank God I'm a Woman je nová kampaň značky Orsay, jež je vyjádřením pocty přirozené kráse ženy. Moto této kampaně zní: „Jsem šťastná být ženou“ a tento pocit se plně odráží v celé Orsay kolekci, jež je určena sebevědomým, spokojeným, autentickým ženám s radostí ze života a jež ráda podtrhuje svou ženskost. Kolekce je plná podzimních barev, tedy hnědé, šedé ale i barev spadlého listí, jako je žlutá, oranžová a červená. Modely, stejně jako celá kolekce, jsou šity tak, aby podtrhly ženskou silutetu, nechybí ani rozevláté šifonové blůzky, nádherně vzdušné šaty, roztomilé kabátky a svetry. Ve stejném duchu jsou i doplňky, dlouhé kožené rukavice, barevné kabelky a pásky, to vše najdete v nové kolekci.

Orsay Web a online katalog

Firma Orsay rozjela svoje webové stránky již v roce 1998 a od této doby na nich můžete nahlédnout jak do nových kolekcí, tak do lexikonu módy či se dozvědět novinky ze světa Orsay. Stránky jsou k dispozici ve čtyřech jazycích včetně češtiny. Více o oblečení značky Orsay tak najdete na www.orsay.cz.

Orsay obchody

Orsay má své obchody rozsety po celé České republice, vždy minimálně jeden v kraji. Nejvíce je jich samozřejmě v hlavním městě, dále pak v Brně, kde Orsay obchody najdete ve Vaňkovce, Futuru, Avionu a Králově Poli. Orsay Ostrava se pak nachází v nákupním centru OC FuturumAvion Shopping Park Ostrava.

Zdroje: www.orsay.cz, www.orsay.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu