Elegance, která hřeje / Pánské zimní šály a rukavice

Elegance, která hřeje / Pánské zimní šály a rukavice

29. listopadu 2008, pánské rukavice, pánské šály, rukavice a šály, kožené rukavice, luxusní šály

Sponzorované odkazy

Zimní šály a rukavice jsou jedny z nejlíbivějších pánských doplňků. Nejen že luxusní šály dodávají mužům na přepychovém vzhledu, jsou ale především velmi funkční. Teplé zimní šály chrání před nepříjemným mrazivým závanem a zabraňují tomu, aby se sníh dostal až pod kabát. Ovšem nemusí se nosit, jenom pokud venku mrzne až praští. Pánové si šály mohou omotávat kolem krku již na začátku podzimu a využívat je tak jako elegantního doplňku, který jim dodá pocit jedinečnosti. Vybrali jsme pro vás několik luxusních značek, které nabízejí zajímavé kousky pro letošní sezónu. Velkým hitem jsou kašmírové šály, které se dají v případě zvolení vhodného vzoru kombinovat nejen s formálním, ale i ležérním oblečením.

Fendi

Fendi zimní šály na krk jsou vyrobeny z extra jemné 100% vlny nebo s přídavkem hedvábí. Pokud si je pořídíte v černo-hnědé nebo černo-šedé kombinaci, které jsou tuto zimu nejvíce v kurzu, budete za trendy elegána.

Gucci

Pletené šály značky Gucci jsou nejenom skvělým doplňkem, který každého zaujme, ale také výborným dárkem manželovi, příteli či kamarádovi pod stromeček.

Dolce&Gabbana

V zimní kolekci naleznete buď šály ze 100% vlny nebo s příměsí akrylu. Navíc je můžete krásně sladit s nabízenými teploučkými rukavicemi D&G, abyste byli kompletně zimě-vzdorní.

Emporio Armani

Pokud zvolíte jednu z pevně pletených dlouhých šál ze směsi vlny, můžete si být jisti, že vám za krk foukat nebude. Navíc s dlouhými šálami se dá dobře experimentovat co se týče různých druhů vázání kolem krku, které prokáží vaši nápaditost.

Dlaně v sychravém počasí nejvíce potěší kožené rukavice, které perfektně izolují teplo. Hřejivé a slušivé kousky nabízí např. značky Emporio Armani (napa kožené rukavice) či Forzieri (rukavice z telecí kůže a s kašmírovým lemováním).

Výše jmenované doplňky je možné zakoupit v e-shopu Beinstyle, kde si můžete vybrat šály a rukavice i dalších světových značek.

Zdroje:

www.mensflair.com [ odkaz byl odstraněn ]

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu