Buďte trendy v mimořádném klobouku! / Dámské klobouky TopShop, LV, Coccinelle

Buďte trendy v mimořádném klobouku! / Dámské klobouky TopShop, LV, Coccinelle

11. ledna 2009, Klobouky, klobouky LV, klobouky Topshop, klobouky Coccinelle, klobouky H&M, dámské klobouky, pánské klobouky

Sponzorované odkazy

Dříve byly klobouky běžnou záležitostí, teď už jsou ale k vidění jen opravdu zřídka, a to i přesto, že nám je modní návrháři ve svých kolekcích velmi často nabízí.

Klobouk je symbol elegance, pokud se tedy ráda oblékáte v tomto stylu, je pro vás klobouk nezbytným doplňkem. Známé značky nabízejí tolik okouzlujících klobouků, proto pro vás nebude určitě žádným problémem si v tak velkém výběru vybrat.

Klobouky Topshop

Topshop, legendární britský řetězec s modním oblečením nabízí mimo jiné trendy klobouky. Klobouky Topshop jsou promyšlené do detailů, hodí se také pro ženy, které nehledají pouze eleganci, ale i klobouk, který se bude hodit k více stylům a kombinacím. Příkladem toho, jsou klobouky ve street stylu. Pokud jste toho názoru, že se klobouky nehodí pro teenagery jste na omylu! Topshop myslí i na klobouky v disco stylu díky kterým na párty či diskotéce rozhodně zazáříte! Topshop vyrábí klobouky jak pro muže, tak pro ženy. Doplňky této značky jsou známé také oslňujícím originálním designem.

Klobouky Louis Vuitton

Louis Vuittonje světoznámý výrobce koženého luxusního zboží. Po celém světě se najde opravdu jen málo lidí, kteří tuto značku neznají. Proto už možná víte, že ve svých kolekcích LV představuje nádherné klobouky. V nové kolekci podzim – zima 2008, romantiku letní kolekce vystřídaly jednodušší a sportovnější modely klobouků. Tyto nejvšední modely zaujmou pozornost svým tvarem a jsou velice praktické, protože jsou jednobarevné, díky tomu se vám budou hodit skoro ke všemu.

Klobouky Coccinelle

Také značka Coccinelle, která se může pochlubit jedinečným stylem, nabízí krásné klobouky. Jsou určené dnešní ženě, dynamické, která sleduje módní trendy, ale přitom je samostatná ve výběru. Mezi výrobky Coccinelle můžete najít také kabelky, boty, peněženky, pásky a spoustu jiných doplňků. Tato značka se může chlubit stále větším úspěchem. Při koupi klobouku Coccinelle rozhodně neváhejte. V líbivých modelech budete vypadat moderně a přitažlivě.

Klobouky H&M

Pestrou nabídku klobouků má také značka H&M vyrábějící trendy oblečení pro ženy, muže i děti. Klobouky, stejně jako oděvy této značky jsou nejen módní, ale i sexy. Oblečení této značky navrhují stovky návrhářů, převážně ženy. Značka nabízí cenově dostupné oblečení, v čemž jim může málokterá značka konkurovat. Chodíte-li ráda upravená a společensky oblékaná jsou pro vás klobouky H&M tou pravou volbou.

Zdroje: http://invogue.cz, http://mladazena.cz, http://www.moda.cz

Autorem článku je Ivana H.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu