Pásek - doplněk, bez kterého se neobejdete! / Pánské pásky

Pásek - doplněk, bez kterého se neobejdete! / Pánské pásky

14. prosince 2008, Pánské pásky, kožené pásky, opasky, pánské opasky, luxusní pásky, trendy pásky

Sponzorované odkazy

Taky se vám už jistě někdy stalo, že jste si koupili kalhoty, které vám výborně padly, ale po určitém čase se stalo opravdu velmi nepříjemným překvapením, že jsou náhle nějak volnější, než dříve. Tento jednoduchý problém, jak dnes ví i každé malé dítko, šikovně vyřeší pásek.

Něco z minulosti

Už když se v dávných dobách pravěcí lidé začali zahalovat a něco na sebe „natahovat“, aby mezi sebou nechodili jen tak, jak je pán Bůh stvořil, jejich prvním oblečením byly sukně, vlastně spíše něco jako šaty. Hlavním funkčním doplňkem, který tento model tak nějak držel pohromadě se stal právě pásek, uvedu-li na pravou míru, kus zvířecí oháňky, nebo podobný fikaný kousek, můžeme tedy mluvit o doplňku, který má opravdu něco za sebou..

Kvalita především

Dnešní pásky už se naštěstí dají pořídit i jinak, než skalpováním zadních častí zvířat. Od těch nejobyčejnějších, až po ty nejluxusnější. Vezměme si třeba takovou kůži, (a jsme zase u zvířat). Kůže a kožené výrobky provázejí člověka už odedávna. Je to jeden z nejodolnějších přírodních materiálů a také materiál neobyčejně krásný, který má vlastnost velice dobře se přizpůsobit svému majiteli. Je-li kožený výrobek zpracován profesionální technikou z té nejlepší kůže, bude vám jistě sloužit mnoho let.

Dnešní nabídka pásků

Už dávno není pravda, že pánské opasky musí být jen nudné, společenské barvy a stále stejnotvaré spony. Kulaté, nebo hranaté, malé i velké spony dnes vůbec nejsou problém. A i jejich barevné kombinace také nejsou o nic ošizeny, nosí se i jakákoliv šířka pásku, od tenounkých, až po ty opravdu silné. Kromě kůže máme i mnoho dalších materiálu, ze kterých se pásky vyrábějí, jako je třeba syntetika (umělá kůže), nylon, bavlna, ale není problémem si pořídit i třeba takový opasek z gumy což je velmi neotřelé a tak trochu ve stylu retro. Kvalitní kožené pásky můžete koupit na [ odkaz byl odstraněn ].

Opasek už nechce být jen doplňkem, ale vaší každodenní neoddělitelnou součástí oblečení.

Zdroj: www.blackcomb.cz, [ odkaz byl odstraněn ]

Autorem článku je Lucie.S.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu