Šperky z bílého zlata od italských mistrů

Šperky z bílého zlata od italských mistrů

25. prosince 2008, šperky z bílého zlata, Beinstyle, Forzieri, Del Gatto, Torrini, white gold, Orlando Orlandini, bílé zlato

Sponzorované odkazy

Jak dodat jinak fádnímu modelu šmrnc? Jak vykouzlit z běžných plesových šatů róbu s velkým r? Použitím doplňků! Pokud příliš neholdujete bižuterii a dáváte spíše přednost kvalitním a elegantním šperkům, pak je následující článek přesně pro Vás.

Preferujete-li zlato, ale to žluté Vám nesluší, nebo už Vás omrzelo, jistě si zamilujete jeho bílou variantu. Je decentní a nevtíravá a perfektně ladí ke všem barevným variacím.

Poděkování patří společnosti „Beinstyle Czech“, která luxusní šperky v ČR prodává.

Forzieri

Mezi špičkami, co se týče šperků z bílého zlata, jednoznačně vyniká italská značka Forzieri, která byla založena roku 1994 ve Florencii. Nevěnuje se pouze šperkům, ale také oblečení, kabelkám, hodinkám a jiným doplňkům. Je pravda, že tato značka není finančně dostupná pro každého, výrobky jsou totiž navrhovány italskými designéry a jejich práce je hodně ceněná. Šperky jsou ručně vyráběné, zdobené především bílými diamanty, černými diamanty nebo safíry.

Chcete luxusní dárek pro ženu či přítelkyni? Podívejte se na nabídku šperků "zde"pro-zeny-sperky/5977c/.

Del Gatto

Další italskou značkou vyrábějící šperky je Del Gatto, která vznikla již v 19. století a specializuje se na medailonky a šperky zdobené perletí z korálů a lastur. Každý šperk je zdoben speciální technikou, která se udržuje v tajnosti po celé generace.

Orlando Orlandini

Pokud máte rádi jemné šperky, tak jemné, jako by je někdo vyfoukal z cukrové vaty, určitě se budete rozplývat nad náhrdelníky italské značky Orlando Orlandini. Jsou ručně vyráběné s nezvyklou pečlivostí dílek po dílku. Firma Orlando Orlandini má dokonce svoji vlastní školu zaučující nové klenotníky.

Torrini

Výborný kompromis mezi žlutým a bílým zlatem nabízí italská značka Torrini, jejíž kořeny sahají až do 14 století. Elegantně kombinuje žluté a bílé zlato. Stejně jako značky Forzieri a Del Gatto nepatří značka Torrini k nejlevnějším a dopřát si nějaký ten kousek vyžaduje pár desítek i set tisíc.

Kdo však někdy podobný luxusní kousek nosil, dá mi za pravdu, že ušetřit si na něj se rozhodně vyplatí. Ta výjimečnost, elegance a jedinečnost, které Vám šperk dodá, rozhodně stojí za to!

www.italian-fashion-designer.com, [ odkaz byl odstraněn ]

Autorem článku je Zuzana Š.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu