Klasická elegance tradiční české značky OP Prostějov Profashion

Klasická elegance tradiční české značky OP Prostějov Profashion

7. prosince 2008, OP Prostějov Profashion, Bernhardt, La Boutique de Claudette, WAW, William & Delvin, Freeway, jeansy, obleky, saka

Sponzorované odkazy

Značka OP Prostějov Profashion je známá pro svou jednoduchou klasickou a slušivou módou, se kterou nikdy nešlápnete vedle.

Značka s dlouholetou tradicí

OP Prostějov Profashion je pokračovatelem dlouholeté krejčovské tradice v Prostějově, která sahá až do roku 1491, kdy byl v Prostějově založen krejčovský cech. Nový výrobní komplex byl otevřen v roce 1964. Dnes je OP Prostějov Profashion jedním z nejvýznamnějších evropských producentů pánské a dámské konfekce. Tuto silnou pozici na trhu si podnik vybudoval a udržuje díky své moderní výrobní základně a módní produkci špičkové kvality.

Pánská konfekce

Pánskou konfekci představují značky Bernhardt. Značka Bernhardt přichází s rozmanitou nabídkou pánských obleků a sak špičkové kvality. Ryze elegantní obleky pro společenské i slavnostní příležitosti, klasická saka v dokonalém střihovém řešení s důrazem na krejčovské vypracování, či obleky a saka pro běžné nošení, se sportovními prvky, šité na míru pro muže s nekonvenčním postojem k životu.

Dámská konfekce

Dámskou konfekci představuje značka La Boutique de Claudette, která se stejně jako pánská značka Bernhardt skládá z několika tematických řad. Glamour řada pro neobyčejné okamžiky přichází především se sukňovými a kalhotovými kostýmy, topy a přiléhavými šaty. Tedy s modely, které podtrhují ženskou eleganci. Dále klasická trendová řada, která klade důraz na kombinovatelnost jednotlivých modelů. Nechybí ani luxusní řada s ryze elegantními, luxusními modely, které dobře padnou. Tato řada představuje širokou nabídku sak, sukní, kalhot i šatů, které jsou v pasové linii vyštíhlené. Luxusní materiály jsou pouze z italských, španělských a francouzských textilek, najdeme mezi nimi materiály ze 100% lnu, ale i streče tak, aby byly pro zákaznice pohodlné pro nošení i údržbu.

Jeansová móda

Samostatnou skupinou je jeansová móda, které OP Prostějovu poskytují značky William & Delvin a Freeway. William & Delvin nabízí klasické i trendové jeansy, značka Freeway naopak sportovněji laděné jeansy.

www.wdjeans.cz, http://op-profashion.cz/, http://www.freeport.cz/…p-profashion

Autorem článku je Zuzana Š.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu