GAS – retro styl se vrací / GAS oblečení

GAS – retro styl se vrací / GAS oblečení

1. prosince 2008, GAS, jeansy, Grotto, gasjeans.cz, gasjeans.com, denim, džíny, GAS oblečení, GAS jeans

Sponzorované odkazy

Máte slabost pro retro sedmdesátých let? Jestli ano, určitě si nemůžete nechat ujít letošní kolekci moderní italské značky GAS. Na světlo světa se totiž vracejí tak populární zvonové jeansy, manžerstr, vlněné roláky, dvouřadé kabátky a sexy minisukně!

Gas – kvalitní a napaditá móda

Značka GAS je tu pro každého, kdo se zajímá o kvalitní a nápaditou módu, atraktivní je především pro mladou generaci, avšak její důraz na střihy, kvalitu materiálu a nápaditost ji činí atraktivní pro všechny, kteří se zajímají o módu. Kolekce této značky jsou navrhovány i vyráběny italskou společností Grotto, která byla založena panem Grottem už v roce 1982 v severní Itálii. GAS patří k prémiovým světovým značkám a je zastoupen v circa třech tisících prodejních místech na všech perspektivních trzích vyjma Spojených států amerických.

Logo značky GAS představuje vzácnou dvojitou duhu, která se za zvlášť příznivých okolnosti ukazuje na moři u Kapského města, kde se setkává Indický a Atlantický oceán. Dvojitá duha zároveň symbolizuje základní hodnoty značky GAS – synergii, vitalitu a pozitivní optimistický přístup.

Gas pro dámy

GAS je proslulý především svými jeansovými modely. Mezi dámskými jeansy najdeme v letošní kolekci převážně tři hlavní modely: pohodlné bokovky s nohavicí rozšířenou mírně do zvonu (model KESSY), pro odvážné dámy výstřední rifle, v horní části velmi uplé a nopak dole velmi rozšířené (BIBA). Na letošní trend cigaretových jeansů nejlépe navazuje model DARLINE, který bude na prodejnách v mnoha materiálových a barevných provedeních. Pro sychravé a mrazivé dny připravila značka GAS dvouřadé kabátky a teplejší vlněné kabáty. Sportovní styl představují lehké polštářkové bundy doplněné taškami, kabelkami a peněženkami ze stejného materiálu.

Gas pro pány

V pánské jeansové kolekci je v plném proudu trend úzkých, rourovitých jeansů s nižším pasem, které jsou nabízeny především v tmavých odstínech. Důraz je kladen především na materiál, který by měl být velmi tmavě modrý s vyšisovanými místy, tmavý s ocelovým leskem nebo čistě černý. I v pánské kolekci nastupují dvouřadé kabátky. Mezi sportovními péřovými bundami vyčnívá lesklá nylonová bunda.

http://www.gasjeans.com/page.jsp, http://www.gasjeans.cz/

Autorem článku je Zuzana Š.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu