Vyberte si šaty pro nejkrásnější den vašeho života! / Svatební šaty 2009

Vyberte si šaty pro nejkrásnější den vašeho života! / Svatební šaty 2009

28. listopadu 2008, Svatebí šaty, Svatba, šaty pro nevěstu, Dásmké šaty svatební, Svatební šaty 2009, Svatební dekorace, Svatební závoj, Svatební závoje, Svatební dekorace

Sponzorované odkazy

Než přijde ten významný den, o kterém alespoň jednou snila každá dívka, má už každá z nás nějakou představu, jak by chtěla vypadat. Svatební den je jen váš a jen vy můžete rozhodnout jaké šaty zvolit. Speciálně v tento den si mnoho z nás plní sen „vypadat jako princezna“. Ale šaty nevěsty nemusí být jen romantické či něžné. Představíme si různé svatební šaty, ať máte o chladných zimních večerech o čem přemýšlet.

Nejkrásnější šaty pro nevěstu

Svatební šaty by měli podtrhnout vaše přednosti a zakrýt případné nedostatky, hlavně byste se v nich měla cítit příjemně a neodolatelně. Budete v nich přeci trávit svůj nejdůležitější den života. Výběr šatů by měl doplňovat vaší osobnost i styl a vzhled vaší celé svatby. Také nezapomeňte na sladění oděvů i s varm budoucím manželem, a to nejen barevně a stylově. Pokud je váš nastávající o dost vyšší než vy, budou se vám hodit vysoké podpatky. Naopak jste-li vy vyšší než váš vyvolený, na podpatky raději zapomeňte, na fotografiích by to nevypadalo dobře.

Svatební šaty pro každou slečnu

Každé ženě sluší jiný střih i odstín a barva šatů. Pokud nechcete čistě bílou, jako alternativou vám může být krémová, vanilková, zlatá nebo holubí šeď. Z barevných odstínů si můžete vybírat z modré, růžové, žluté, purpurové, zelené nebo červené. I pro nevěsty, které chtějí netypickou nejen svatbu, ale i šaty se najdou další alternativy. Jestli máte ráda kalhoty a v sukni, nechcete trávit ani svatební den, nemusíte se jich vzdávat, zvolte dámský kalhotový kostým. Jestli chcete nevšední styl svatby, nebojte se ani historických kostýmů. I těhotné nevěsty mají dnes široký výběr střihů i stylů šatů. Například moderní empírový střih, rozšiřující se sukně od prsou dolů, je jako stvořená pro pohodlí zvětšujícího se bříška.

Svatební šaty a dopňky

Na výběr šatů si dejte dostatek času a nezapomente si vzít s sebou někoho komu důvěřujete a dokáže vám poradit při zkoušení svatebních variací. Ke správným šatům patří i vhodné šperky. K hladkým nezdobeným šatům můžete zvolit šperky a doplňky výraznější. Ale jestli máte šaty zdobené a s aplikacemi, buďte s dalšími šperky opatrnější. Mezi klasické doplňky patří vlečka nebo závoj. Ale k moderním šatům dnes patří i pánský cylindr či velký dámský klobouk. Pro svatbu v chladném počasí můžete šaty doplnit kabátkem nebo bolerkem.

Zdroj: http://www.brides.com/

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu