Trendy tipy na pánské zimní bundy / Pánské zimní bundy

Trendy tipy na pánské zimní bundy / Pánské zimní bundy

4. prosince 2008, pánské zimní bundy, zimní bundy 2008, Diesel, Esprit, Tommy Hilfiger, s.Oliver, pánské bundy, zimní bundy

Sponzorované odkazy

Vzhledem k tomu, že muži dají především na kvalitu, zimní bundy musí perfektně splňovat svůj účel: ochránit před mrazem v sychravých zimních dnech. Ovšem i praktičnost lze spojit s elegantním a módním provedením a bunda tak může být nejen vaší ochranou, ale i ozdobou. Pánové, pokud máte v plánu pořídit si novou zimní bundu, na trhu je momentálně spousta zajímavých možností. Přestože retro designy byly vždycky v oblibě, momentálně jsou k dostání mnohem lepší a pestřejší kousky v rozmanitých stylech a provedeních. Nemusíte se obávat, že si nebudete moci pořídit trendy zimní bundu, pokud neutratíte velkou sumu peněz. Na druhou stranu bunda je součást vašeho šatníku, která vám vydrží na dlouho, takže byste neměli dělat kompromisy, co se kvality týče.

Pánské zimní bundy – Diesel

Bundy mladistvého stylu s lesklým povrchem jsou pro letošní zimu tou pravou volbou. Pro rozveselení sychravých dnů zvolte tyrkysové, modré či červené provedení. Nejenže budete vyčnívat z davu, ale pestrými barvami také za ponurých dnů povzbudíte sebe i okolí k lepší náladě. To jsou bundy Diesel .


Pánské zimní bundy – s.Oliver

V zimní kolekci s.Oliver se nacházejí bundy především tlumených přírodních barev: šedá, hnědá a černá s módní délkou do pasu. Pokud zvolíte nepromokavý materiál, budete perfektně připraveni na jakékoliv výkyvy počasí.


Pánské zimní bundy – Tommy Hilfiger

Nejlepší investice letos v zimě je do nákupu kožené bundy. Za pravou kůži sice zaplatíte vysokou částku, ale zato nikdy nevyjde z kurzu a především bude vypadat elegantně se všemi typy oblečení z vašeho šatníku. Bunda v délce kabátu až po kolena vypadá stylově a dokonale izoluje před větrem.


Pánské zimní bundy – Esprit

V módě jsou nadýchané bundy a kapuce s kožešinkou. Také platí, čím víc kapes, tím lépe. Musíte si totiž mít kam schovat ruce, pokud jste si doma zapomněli rukavice. V případě, že se nedokážete moc odvázat, co se barev týče, vsaďte na černou. S tou nikdy nemůžete šlápnout vedle.

Zdroje: www.esprit.com, www.diesel.com, www.s.oliver-shop.dewww.tommy.com

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu