Vánoční dárky 2008 část 3. – Luxusní dárky

Vánoční dárky 2008 část 3. – Luxusní dárky

2. prosince 2008, luxusní dárky, tipy na luxusní dárky, vánoční dárky 2008, nápady na luxusní dárky, drahé dárky, dárky k vánocům pro muže

Sponzorované odkazy

Další část našeho speciálního vánočního seriálů je tady a my vám opět nabízíme článek jako inspiraci. Doposud jsme zabývali dárky vesměs běžnými, jako jsou parfémy, kabelky, kravaty či hodinky, dnes však cheme věnovat článek lidem náročnějším, kteří si libují v luxusních věcech a rádi by i darovali něco velmi luxusního.

Vánoční dárky 2008 – Dream Cars

Pokud máte doma milovníka rychlých a drahých sportovních aut, splňte mu sen a pronajměte mu právě jedno takové u Dream Cars. Dream Cars nabízí špičková a vždy perfektně připravená vozidla již od 2 900 Kč za hodinu. Ceny bsahují vše, co právem od špičkových služeb očekáváte, například havarijní pojištění platné po celé Evropě, dálniční známky pro Českou a Slovenskou republiku a neomezený počet ujetých kilometrů. Nejdražším kouskem z galerie Dream Cars je nádherné Ferrari 360 Modena F1, za které po hodině jízdy zaplatíte 10 900 Kč. Je nutné též dodat, že minimální věk řídiče musí být 25 let.

Vánoční dárky 2008 – Vertu Signature S Design

O luxusním mobilních telefonech značky Vertu jsme psali již před časem, a tudíž jistě víte, že se jedná o nejdražší telefony na světě. Novinkou od společnosti Vertu je model Signature S Design, který byl vytvořen speciálně k desátému výroči založení značky. Vertu Signature S Design se vyrábí ručně a na každém telefonu najdeme jméno řemeslníka, který telefon vyrobil. Novinka od Vertu se prodává ve třech verzích, které se liší použitými materiály, tedy z nerezavějící oceli, dále je k dispozici provedení z 18 karátového žlutého zlata a 18 karátového bílého zlata. Všechna provedení jsou kombinována s černou kůží, dražší veze mají keramická záda. Cena základního provedení z nerezavějící oceli je 9 500 eur, tedy v přepočtu 236 000 korun. Verze ze žlutého zlata stojí 26 000 eur (646 000 korun) a verze z bílého zlata potom stojí 29 000 eur (721 000 korun).

Vánoční dárky 2008 – Krug Clos d´Ambonnay 1995

Pro milovníka kvalitních vín, a zvláště pak těch šampanských, není snad lepšího dárku než šampanské od firmy Krug, která se již od roku 1843 specializuje na prestižní a výběrová šampaňská vína vynikající svým intenzivním a komplexním buketem, kterého je dosaženo díky tradičním metodám, kterými jsou tato exkluzivní vína vyráběna. Na celou výrobu dohlíží příslušníci již páté a šesté generace této slavné rodiny. Každá láhev zraje ve sklepích domu Krug šest až osm let, než je možné ji vychutnat. Rodina Krug je příkladem nejvyššího možného stupně kvality champagne. Krug Clos d´Ambonnay 1995 je šampaňské víno impozantního charakteru již od prvního momentu ve sklenici, impozantní je též jeho cena, která činí 48 500 Kč.

Vánoční dárky 2008 – Golfová hůl

Golf se těší popularitě českých mužů i žen již několik let a pokud i vy znáte někoho, kdo se tomuto elegantnímu sportu věnuje, neváhejte a věnujte mu například golfovou hůl. Golfové hole se dají pořídit již za cenu okolo dvou tisíc, ale jistě mi dáte za pravdu, že golfová hůl za 41 590 Kč od britské firmy Taylor Made bude určitě větším překvapením.

Vánoční dárky 2008 – Zájezd na Seychely

Na našich stránkách jste se iž o krásách ostrovů Seychely mohli dočít, tyto Vánoce je však možná budete moct i zažít. Záleží jen na vás. Darujte sobě a svému partnerovi nádhernou dovolenou v zajetí tropického ráje na ostrovech Seychely, a to například v luxusním resortu Labriz Silhouette s nádhernými písečnými plážemi a klidným prostředím, vhodným pro náročnou klientelu.

Vánoční dárky 2008 – Luxusní bydlení v Praze

Pokud již dlouhou dobu přemýšlíte o tom, že se přestěhujete, ale stále nemůžete najít nic dost luxusního, co by dokonale odpovídalo vašim představám, anebo chcete darovat luxusní byt svým dospělým dětem, možná bude váš problém brzy vyřešen. Pronajměte si byt v novém rezidenčním domě navrženém předními českými architekty, který je situován na úpatí vrchu Vítkov, v jednom z nejkrásnějších a nejrozlehlejších parků v Praze. Byty v Rezidenci Vítkov jsou opravdu obrovské a krom špičkového a moderního vybavení se tu nachází vyhlídkové terasy či bazény s výřivou koupelí. Cena za měsíc nájmu je 85 000 Kč + poplatky.

Vánoční dárky 2008 – Výlet do vesmíru

Cestovat se dá dnes už kamkoli, a to se naše cesty nutně nemusí týkat jen míst na Zemi. Od roku 2006 se totiž prodávají i zájezdy do vesmíru. První cestovní kanceláří, která tak učinila byla největší japonská cestovní kancelář JTB, která ve svém katalogu nabízí hned několik druhů zájezdů do vesmíru. Nejdražší je cesta na Měsíc, za kterou zájemce zaplatí 100 milionů dolarů. V ceně je však zahrnut i osmiměsíční výcvik v Gagarinově městečku v Rusku. Levnějším řešením je pro zájemce o pohled na zeměkouli z kosmu výlet na mezinárodní vesmírnou stanici ISS. Ten JTB nabízí za 20 milionů dolarů. Zájezdy do vesmíru dnes nabízí už i další společnosti jako například americká společnost Virgin Galactic, kterou v Česku zastupuje cestovní kancelář Typ Agency. S komerčními lety i pro Čechy se počítá už od konce roku 2009, ale zájem je opravdu vysoký, tudíž neváhejte a zabookujte si své místo.

Zdroje: www.dream-cars.cz, www.vertu.com, www.champagneshop.cz, www.dobrygolf.cz, http://www.nettravel.cz, http://www.michaelreality.cz/…ence_vitkov/www.zpravy.idnes.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii vánoční dárky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu