Luxusní boty s řemeslnou tradicí, to jsou boty Gucci / Boty Gucci

Luxusní boty s řemeslnou tradicí, to jsou boty Gucci / Boty Gucci

3. prosince 2008, Gucci, Gucci kabelky, Gucci boty, Gucci a UNICEF, Rihanna, kozačky, zimní obuv

Sponzorované odkazy

Před nedávnem jsme vás prostřednictvím našeho webu nechali nahlédnout do nových kolekcí obuvi světoznámé značky Dior, která patří mezi absolutní špičky. Poznali jste, že boty Dior jsou nejen luxusní, ale také luxusně krásné a jediněčné. Dnes vás chceme opět zavést do světa high-fashion obuvi a tentokrát se podíváme na nádherné boty italské značky Gucci, které sice nejsou tak okázalé a netradiční jako boty Dior, avšak jsou neméně krásné a navíc nositelnější.

Značka Gucci je na trhu již osmdesát sedm let a za tuto dobu si vydobila status té nejslavnější, nejprestižnější a nejsnadněji rozpoznatelné značky na célém světe. Je tedy samozřejmé, že patří i mezi ty úplně nejprodávanější s ročními výnosy dosahujícími neuveřitelných osmi miliard amerických dolarů. Kožené zboží značky Gucci si každým rokem zamilovává více a více lidí, a to pro jejich jednoduchý styl, který však oplývá jedinečnými detaily.

White Tattoo Heart

Současnou uměleckou ředitelkou módního domu Gucci je mladá a talentovaná návrhářka Frida Giannini, jež s každou novou kolekcí překvapuje celý módní svět a která značku vynesla zpět na výslunní po neúspěších v osmdesátých letech. Jejím nejnovějším počinem je kolekce White Tattoo Heart, jež je věnována Gucci kampani pro UNICEF. Partnerství Gucci a UNICEF začalo v roce 2005 a od této doby tímto Gucci podporuje programy UNICEFU pro sirotky a děti nakažené virem HIV a AIDS v sub-saharské Africe. Tváří kampaně White Tattoo Heart, která započala letos 19. listopadu a potrvá až do 31. ledna 2009 celkem ve dvaceti zemích světa, se stala zpěvačka Rihanna. Gucci pak daruje dvacet pět procent z celkového prodeje této kolekce nadaci UNICEF.

Boty Gucci – kolekce

Gucci aktuálně rozděluje svou obuv do tří kategorií: Cruise, Fall/Winter a Classics.

Cruise

Řada Cruise je dosti letně zaměřená, což je samozřejmě, na plavbu (český překlad slova cruise) se nejčastěji vyráží buď v létě, anebo tam, kde je jako v létě, i když zrovna u nás panuje zima. V této řadě tedy najdete velké množství nádherných sandálů, a to jak na vysokém podpatku, tak na platoformě, dále lodičky, baleríny i tenisky.

Fall/Winter

Sandálky a lodičky najdete i v podzimní a zimní kolekci, ta je ale spíše zaměřena na boty polokotníčkové a kozačky a těch Gucci nabízí opravdu veliké množství modelů. Můžete vybírat mezi botami semišovými, koženými, s třásněmi či zlatými cvočky, černými, hnědými nebo i fialovými. Gucci neopomenulo ani velký letošní trend, kterým jsou trendy gumáky, které představuje s klasickým Gucci vzorem s logem dvou propletených písmen G.

Classics

Motiv dvou propletených G na hnědé látce je hojně zastoupen v řadě Classics, která nabízí lodičky, baleríny, ale i dřeváky či tenisky.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu