Zábavné barvy a veselý design / hodinky Swatch

Zábavné barvy a veselý design / hodinky Swatch

6. prosince 2008, Swatch, Swatch Bijoux, Swatch Group, Originals Swatch, hodinky, náramkové hodinky, pánské hodinky, dámské hodiky

Sponzorované odkazy

Známá značka Swatch je výrobcem především originálních hodinek, ale v současné době má i úspěšné kolekce šperků nazvanou Swatch Bijoux.

Něco málo z historie

Její zakladatel Nicolas G. Hayek se narodil v roce 1928, je spoluzakladatelem a předseda představenstva společnosti Swatch Group. Je přezdívaný Mr. Swatch, jelikož on stojí za úspěchem a popularitou této společnosti. Společnost se proslavila uvedením nejtenčích zlatých hodinek Delirium Tremens v roce 1979. A později v roce 1983 byly představeny světu poprvé designérské levnější hodinky z tenkého plastu.

Hodinky Swatch – kolekce

Hodinky Swatch jsou dnes symbolem fantazijní originality a dokonalým spojením designu a plastu. Modely Swatch jsou dnes módní zaležitostí a společnost se přizpůsobuje moderním trendům a milovníci těchto hodinek se můžou dvakrát ročně těšit na nové kolekce. Kromě toho Swatch vyrabí i limitované edice a speciální kolekce.

Klasická kolekce plná zábavné osobitosti a plastu je dnes prodávaná pod názvem ORIGINALS. Jsou to modely ze syntetickým materiálů – lehké a kvalitní.

Další stálou kolekcí je edice SKIN Swatch, jsou to ultra tenké, lehké a pohodlné modely.

IRONY Swatch je další samostatná řada převážně sportovních hodinek z oceli a hliníku.

Společnost Swatch nezapomíná ani na zákazníky hledající luxus. Limitovanou edicí je model Swatch Irony (hodinky s kovovými pouzdry) – Diamonds in the Sky. Tento úchvatný model zaří krásou 80 top-class diamantů, vsazených nejen do číselníku hodinek, ale i do bílého koženého řemínku. Limitovaná edice má pouze 499 modelů. Cena těchto hodinek je 32 850,– Kč.

Pro váš osobní moderní styl Swatch nabízí i kolekci šperků Swatch Bijoux, vybírat můžete z prstýnků, nátamků, náušnic nebo řetízků a náhrdelníků.

Pro milovníky značky Swatch vznikl i Swatch Club, kde se utvořila komunita lidí, kteří se stali už doslova fanoušky Swatchek. Pro členy se pořádají velké akce nebo si můžou zakládat osobní blogy.

Zdroj: www.swatch.com

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu