Vánoční soutěž je u konce. Kdo vyhrál?

Vánoční soutěž je u konce. Kdo vyhrál?

12. prosince 2008, Vánoční soutěž, soutěž o oblečení, Beinstyle, LuxuryMag

Sponzorované odkazy

Před více než měsícem jsme se společností Beinstyle spustili naši první soutěž o věcné ceny dle vlastního výběru v celkové hodnotě 15 000 Kč. Měsíc utekl jako voda a my máme to potěšení vyhlásit dnes tři šťastné výherce.

Na soutěžní otázku “Jakou značku zatím Beinstyle neprodává?” odpovědělo správně přes 1 200 našich čtenářů. Všichni ti věděli, že Beinstyle v současné době neprodává artikly značky Burberry a dostali se tak do dnešního slosování.

Výherce třetího místa získává možnost nákupu zboží v eshopu Beinstyle v hodnotě 3 000 Kč, výherce místa druhého získává nákup v hodnotě 5 000 Kč a zlatý výherce, tedy výherce prvního místa, získává možnost nákupu libovolného zboží v eshopu Beinstyle v hodnotě celých 7 000 Kč!

A kdo jsou ti šťastní?

1. místo – Tereza Pokorná
2. místo – Barbora Petrisková
3. místo – Daniel Dlouhý

Výhercům ze srdce gratulujeme a vy ostatní nezoufejte, se soutěžemi nekončíme a snad již brzy pro Vás připravíme neméně zajímavou soutěž, jakou byla ta s Beinstyle.

Všíchni výherci dostali na kontaktní email informace, jak si mají výhru vybrat. V případě dotazů můžete psát na info@luxurymag.cz.

ps. Omlouváme se za zpoždění při vyhlašování vítězů.

Autorem článku je Adam Š.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu