Vánoční dárky 2008 část 4. – Dárky pro dívky

Vánoční dárky 2008 část 4. – Dárky pro dívky

13. prosince 2008, Vánoční dárky 2008, tipy na vánoční dárky, vánoční dárky online, vánoční dárky pro ženy, vánoční dárky pro dívky

Sponzorované odkazy

Při pohledu na kalendář si už určitě říkáte, že Vám na nákup vánočních dárků už moc času nezbývá a pokud jste se ještě ani nevydali do města nějaké ty dárečky obkouknout, měli byste tak učinit co nejdříve. Stále nevíte, co dané osobě koupit? Čtěte náš speciální vánoční seriál, jehož tentokrát už čtvrtý díl věnujeme mladým ženám, dívkám, chcete-li teenagerkám.

Drazí rodiče, sourozenci, přátelé a příbuzní,

Nakupovat dárky pro dnešní teenagery může být dosti těžké, když se nebudete orientovat v jejich světě. Stačí se však trochu zajímat a brzy budete schopni rozeznávat různé subkultury dnešní mládeže a pochopíte, co si přeje. Jsou však také dárky, které dostává ráda každá žena, tedy i mladá dívka, a to bez ohledu na hudbu, kterou poslouchá či oblečení, které nosí a vyjadřuje tak svou zúčastněnost v nějaké populární subkultuře.

Vánoční dárky 2008 – Parfémy

Prvním takovýmto darem je parfém. Snad každá žena i dívka by chtěla (spíše by měla) vonět po své oblíbené vůni. Vůni totiž dokážete vyjádřit více, než jste si mysleli a navíc, když je žena navoněná působí tak lépe na své okolí, samozřejmě se to ale nesmí přehánět. S kvalitním parfémem budete vonět celý den, i když ho na sebe stříknete jen jednou či dvakrát..Parfémy pro dívky by neměly být tak těžké jako ty dámské, tudíž vybírejte vůně květinové, svěží citrusové nebo lehce orientální. Svěží květinově ovocnou vůní sladšího typu je i Love at First Glow od Jennifer Lopez, dárková kazeta Moschino Funny!, která obsahuje toaletní vodu, sprchový a tělový gel, je stvořena pro hravé a spontánní dívky.

Vánoční dárky 2008 – Kosmetika

Jistě jste si všimli, že kosmetika, a to hlavně ta dekorativní, je u dívek nesmírně oblíbená a dnes můžete vybírat mezi desítkami značek kvalitní kosmetiky. Nicméně se nemusíte soustředit pouze na kosmetiku dekorativní, ale můžete své dceři, sestře či neteři nadělit i balíček kosmetiky tělové či pleťové. Pekným dárkem by byl určitě dárkový balíček od Avonu, který obsahuje rtěnku, praktické tekuté oční linky a kompaktní zrcátko, to vše v pěkné taštičce, anebo sada od značky Dermacol pro mladou pleť, jež obsahuje například mycí gel s mořským hedvábím či hydratační pleťovou masku.

Vánoční dárky 2008 – Šperky

„Diamonds are a girl's best friend“ – tak tuhle slavnou písničku od Marilyn Monroe asi znáte a také jistě víte, že to, že holky mají rády diamanty je pravda. Kdo by neměl! Myslím si, ale že i když nedarujete zrovna diamanty, ale třeba „jen“ řetízek s barevnými kamínky či krásný prstýnek z bílého zlata, dotyčná bude mít radost. Velmi populární mezi mladými dívkami jsou i originální přívěšky na klíče, které taktéž můžeme zařadit do šperků, pokud budou obsahovat drahé kameny či ušlechtilé kovy.

Vánoční dárky 2008 – Hip Hop oblečení

Hiphopová kultura je u nás dosti rozšířená a čím míň už je to dnes o hudbě, tím víc je to o oblečení a doplňcích. Tudíž, je-li Vaše dcera či sestřička fanynka tohoto stylu, neváhejte a kupte ji nějakou tu hiphopovou mikinu či tenisky. Určitě ji uděláte radost, tím spíš, že je toto zboží celkem drahé, a tedy pro mladé lidi bez příjmů nedostupné. Nejlepší a největší nabídku hiphopového zboží má u nás Queens Hip Hop Shop, jehož prodejny najdete v Praze, v Brně i Ostravě. Pokud však nejste ani z jednoho tohoto města, můžete nakupovat online na stránkách www.queens.cz

Vánoční dárky 2008 – Notebooky

Notebook je dnes povinnou výbavou každého studenta. Pokud se tedy Vaše dítko chystá na vysokou školu, jistě byste mu měli nějaký pořídit. Dnešní nabídka notebooku je opravdu široká, můžete výbírat jak co se týče vybavenosti, tak i velikostí, váhy či barevného provedení. Dívky jistě ocení menší notebook, se kterým budou moci pohodlně cestovat. Klasický černý či stříbrný, elegantní bílý či hravý žlutý? Vše je možné.

Vánoční dárky 2008 – Spodní prádlo

Přirozeně nemluvím o trojbalení dívčích kalhotek, to by asi nikoho moc nenadchlo. Avšak stejně jako existuje krásné prádlo pro ženy, tak je tu i široká nabídka prádla pro dívky: košilky, boxerkové kalhotky, podprsenky a pyžámka s hravými potisky, kraječkami a nápisy. Z toho všeho budou mít slečny určitě radost.

Zdroje: [ odkaz byl odstraněn ], www.krasa.cz, www.parfemy.cz, www.sperky.cz, www.queens.czwww.laptopmag.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii vánoční dárky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu