Půjčovna kabelek Rentbag.cz aneb značkové kabelky k pronájmu

Půjčovna kabelek Rentbag.cz aneb značkové kabelky k pronájmu

10. prosince 2008, RentBag, BagBorroworSteal, rentbag.cz, BagBorroworSteal.com, půjčovna kabelek

Sponzorované odkazy

Vždycky jste snila o kabelce Louis Vuitton, ale nikdy jste si ji nemohla dovolit, nebo Vám bylo líto utratit tak velkou sumu za jeden jediný doplněk? V tom případě pro Vás máme skvělou zprávu! Luxusní kabelku si můžete zapůjčit jen na pár dní nebo třeba na celý měsíc za zlomek její nákupní ceny. Udělejte s ní dojem na vaše známé či kolegyně v práci a jakmile vás omrzí, můžete si vypůjčit jinou, pro změnu třeba Gucci či Prada.

Možná jste se o tomto novém trendu v pronajímání exkluzivních výrobků také dozvěděla poprvé ve filmu Sex ve městě. Asistentka hlavní hrdinky Carrie Bradshaw, kterou ztvárnila herečka Jennifer Hudson si vypůjčovala drahé kabelky z dílen nejznámějších návrhářů, jelikož si nemohla dovolit pořídit si vlastní. Odhalila tak skulinu v módní hierarchii: BagBorroworSte­al.com. Společně s uvedením filmu do kin byla na těchto webových stránkách představena speciální „Sex ve městě“ kolekce. Systém pronajímání vznikl v roce 2004, když spoluzakladatelé Bag, Borrow or Steal vypozorovali, že jejich ženy a sestry pořádali navzájem nájezdy do šatníků kamarádek a půjčovali si kabelky ke konkrétním outfitům. Ačkoliv by se mohlo zdát, že pronajímatelka se nemůže plně těšit veškerým výhodám jaké skýtá opravdové vlastnictví kabelky, přesto ji nemine ten skvělý pocit emocionálního naplnění, který ženy cítí při nakupování.

Načasování by nemohlo být lepší. Kabelky v prodejnosti dohánějí boty a šperky a podle výzkumů jsou nejrychleji rostoucím odvětvím v módním průmyslu. Pomocí nich ženy dávají na odiv svůj módní vkus. Spousta lidí má ale obavy z příliš velkých finančních investic do něčeho tak proměnlivého, jako je móda. Takže pokud toužíte po drahém značkovém doplňku, zvažte tuto formu dočasného řešení. Poříďte si kabelku, kterou vám bude vaše okolí neskutečně závidět (to, že je jen vypůjčená, nemusí přece nikdo vědět) a přitom vám stále zbude dost peněz i na ostatní módní doplňky.

Česká půjčovna kabelek – Rentbag.cz

Tuto službu v rámci České republiky zprostředkovává server Rentbag.cz, který exklusivně přináší kabelky, jenž jsou stálicemi v rámci módních řad jednotlivých značek, nicméně naleznete zde také modely odvážnější či méně známé. Jednoduše si vyberete kabelku, která vás bude zdobit na firemním večírku, banketu či v opěře, objednáte si ji telefonicky nebo přes internet a za pár dnů dorazí až k vám domů.

Zdroje: http://www.rentbag.cz/ http://www.bagborroworsteal.com/ http://www.wwd.com/

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu