Obujte se do zimy! / Trendy zimní kozačky

Obujte se do zimy! / Trendy zimní kozačky

27. prosince 2008, Zimní kozačky, vysoké kozačky, zimní obuv, Baťa, boty, zimní boty, kozačky

Sponzorované odkazy

Opravdu, zima už je tady, a to i podle kalendáře, a my bychom proto měli nějak zajistit, aby byly naše nožky celou zimu hezky v teple. Nejlepším způsobem je vydat se na zimní nákupy, které teď budou o to příjemnější, jelikož začínají velké slevy. Ale jak jen vybrat to pravé obutí? Pojďme se společně kouknout na přehled některých obuvnických dílek z oblasti kozaček.

Kozačky na vysokém podpatku

Stará známá klasika – černé kožené kozačky na podpatku, jednoduchého tvaru a jemné elegance. Nosí se již spoustu let a stále jsou v módě. K nim ovšem přibylo spoustu dalších druhů a je opravdu z čeho vybírat. Tak například hit loňské i letošní sezóny jsou kozačky na klínovém podpatku. Boty jsou zdobeny všemožnými nášivkami a řemínky, mají různou barvu i tvar, velmi oblíbený je tvar kovbojského stylu. Výjimkou ovšem nejsou ani botičky na vysokém jehlovém podpatku.

Nízkopodpatkové a kotníčkové kozačky

Pokud ovšem nejste vyznavačem několikacenti­metrových jehláků a raději se držíte nohama na zemi, jistě si i vy vyberete z řady kozaček, kde je nízký podpatek, anebo je úplně vynechán. U tohoto typu bot může design sahat mnohem dál a jde to i vidět. Do oběhu se také dostaly kotníčkové kozačky, velmi pohodlné a dobře padnoucí. Dají se považovat za jakousi zkrácenou verzi běžných kozaček . Jsou vkusně elegantní a slušivé.

Absolutní novinka – boty Aspen babe

A teď něco úplně nového. Pokud s každou nastávající zimou netěšíte z pocitu, že opět budete muset vyměnit pohodlné tenisky za zimní obuv, máme pro vás řešení. Kolekce bot, které jsou absolutní novinkou, a to velmi dobře řešenou, jsou boty Aspen babe. Jsou to kozačky a tenisky v jednom. Dobře plní svou funkci teplých bot na zimu a pokud na ně natáhnete kalhoty vypadají stejně jako tenisky. Pokud byste ovšem po těchto vychytaných botičkách zatoužili, u nás zatím nejsou k dostání, ale je možné si je objednat na internetových stránkách www.dada-shop.com.

Tuto nabídku obuvi naleznete buďto v prodejnách Baťa, nebo na internetových stránkách www.bata.cz.

 

Zdroj: www.bata.cz, www.dada-shop.cz

Autorem článku je Lucie.S. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu