Třpytící se sen, to je vánoční kolekce šperků Swarovski / Šperky Swarovski

Třpytící se sen, to je vánoční kolekce šperků Swarovski / Šperky Swarovski

15. prosinec 2008, Swarovski, šperky Swarovski, swarovski.com, swarovski.cz, vánoční dárky, tipy na vánoční dárky, Swarovski vánoční kolekce

Sponzorované odkazy

Pokud stále sháníte ten pravý vánoční dárek, který opravdu překvapí a navíc dotyčného či dotyčnou doslova okouzlí, možná Vám dnes naším článkem pomůžeme. Dárek, který potěší jistě každou ženu a někdy i muže, je krásný šperk a nemusí to být zrovna brilianty, aby dárek opravdu ohromil. Zvlášť když se bude jednat o nádherné krystaly Swarovski. Prostřednictvím našeho webu teď můžete nahlédnout do speciální vánoční edice šperků firmy Swarovski, která v sobě skýtá opravdové skvosty.

Historie firmy Swarovski

Nejznámější brusičská firma na světě byla založena roku 1895 rakouským brusičem skla, českého původu panem Danielem Swarovski v rakouském Wattens, kde nalezl díky energii z Alpské vody optimální podmínky pro založení brusičství. Dnes je značka Swarovski snad nejznámější firmou, jež produkuje šperky a její roční obrat činí přes jeden a půl milionu eur. Šperky Swarovski zdobí přehlídková mola takových módních návrhářů a módních domů, jako je Jean Paul Gaultier, Versace, Chanel a Louis Vuitton. Pokud tedy toužíte po nádherných špercích Swarovski, můžete navštívit jejich pražskou pobočku v Pařížské ulici.

Třpytící se sen, to je vánoční kolekce šperků Swarovski / Šperky Swarovski (http://www.luxurymag.cz)

Firma Swarovski se již ale dávno nespecializuje pouze na šperky, ale přibyly luxusní kabelky, hodinky, dalekohledy, ale také sklenice, domácí dekory a díky spolupráci s firmou Philips také třeba sluchátka pro hudební přehrávače, USB klíčenky nebo také brýle. Stále častěji pak můžeme vidět krystaly Swarovski i na mobilních telefonech, automobilech či laptopech.

Vánoční kolekce Swarovski 2008

Hlavními motivy vánoční kolekce jsou hvězdy, komety, srdce či křížky, a to jak v podobě prstýnků, přívěšků, nádhrdelníků, náušnic, tak i spon do vlasů. Šperky ve stříbrné nebo výjimečně ve zlaté barvě posázené bílými krystaly doslova evokují atmosféru mrazivého zimního dne s padajícími třpytivými vločkami. Pokud byste chtěli darovat i trochu legrační šperk i tady Vás Swarovski nezklame. Kolekce totiž obsahuje i přívešky roztomilých robotů, křištálové pejsky a medvídky či známé postavičky z Disneyho pohádek, jako je třeba Bambi. Rozhodně nechybí ani křištýly zdobené USB klíčenky či sluchátka

Třpytící se sen, to je vánoční kolekce šperků Swarovski / Šperky Swarovski (http://www.luxurymag.cz) Třpytící se sen, to je vánoční kolekce šperků Swarovski / Šperky Swarovski (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu