Vánoční dárky 2008 část 5. – Dárky pro kluky

Vánoční dárky 2008 část 5. – Dárky pro kluky

17. prosince 2008, Vánoční dárky 2008, tipy na vánoční dárky, vánoční dárky online, vánoční dárky pro muže, vánoční dárky pro kluky

Sponzorované odkazy

Do Vánoc zbývá už opravdu jen pár dní a ačkoliv budou letos Vánoce asi zase na blátě, věřím, že už vás také pohltila ta pravá vánoční atmosféra a že máte již většinu dárků nakoupenou. Pokud tomu tak není a vy máte obdarovat ještě nějakého mladého muže ve vašem okolí, ale nevíte čím, čtěte poslední díl našeho speciálního seriálu o vánočních dárcích, který se tentokrát zaměřuje právě na kluky, chcete-li mladé muže.

Drazí rodiče, starší sourozenci, přítelkyně a příbuzní,

po přečtení našeho posledního článku o dárcích, který byl věnován dívkách, již jistě máte představu o tom, co mladé teenagerky chtějí vidět pod stromečkem, a s trochou fantazie si tak můžete odvodit, co by si tak asi přál mladý muž. Dnes se však opět zaměříme na dárky, které jistě neurazí žádného chlapa, a to ani toho náctiletého, a nezapomene ani na dárky trochu speciálnějšího rá­zu.

Vánoční dárky 2008 – Parfémy

Jistě jste si všimli, že dnešní mladí muži o sebe pečují více, než tomu bylo dříve a to je, myslím, jedině dobře. Samozřejmě se to nesmí přehánět. Používání parfému či toaletní vody by dnes mělo být součástí každodenní rutiny nejenom mladého muže. Výběr je opravdu široký, od vůní svěžích přes citrusové až po dřevité či orientální. Stvořená přímo pro mladé muže je vůně Masculine od D&G, jež v sobě kombinuje takové esence, jako je třeba bergamot, citroník, tymián či fíkové dřevo. Výborným dárkem může být i dárková sada Aqua Man od značky Puma, jež je přímo určená mladým mužům, kteří jsou orientovaní na módu a trendy s osobitým přístupem k životu.

Vánoční dárky 2008 – Hodinky

Hodinky pro náctileté vypadají přirozeně jinak, než ty, řekněme, dospělácké. Obecně se dá říct, že jsou barevnější a nápaditější, ať už se jedná o sportovější modely, či ty stylovější s drahými kamínky.

Vánoční dárky 2008 – Hip Hop oblečení

Jak již bylo zmíněno v minulém článku o dárcích, hiphopová kultura je u nás dosti rozšířená a určitě je více než u dívek populární u kluků a to se do jisté míry také odráží i na nabídce tohoto zboží pro kluky a chlapy, která je podstatně větší než ta pro něžnější pohlaví. Pokud tedy máte doma oddaného hiphopera, určitě mu koupí nové mikiny, trička či tenisek uděláte obrovskou radost. Hiphopové oblečení u nás nabízí Queens Hip Hop Shop, jehož prodejny najdete v Praze, v Brně i Ostravě. Pokud však nejste ani z jednoho tohoto města, můžete nakupovat online na stránkách www.queens.cz

Vánoční dárky 2008 – MP3 přehrávače, iPody, iPhony

Velkou vášní mladých lidí je hudba a jistě jste si všimli, že cédéčkům už pomalu zvoní „umíráček“. V kurzu je hudba digitální ve formátech mp3, mp4, ogg a dalších, kterou lze přehrát na různých Mp3 přehrávačích, jako je například iPod od firmy Apple, který kromě přehrávání hudby, zobrazuje i uložené obrázky a videa. Velkým hitem od této firmy je iPhone, který v sobě spojuje funkce mobilního telefonu s 2megapixelovým fotoaparátem, multimediálního přehrávače (iPod) a zařízení pro mobilní komunikaci s internetem. Ovládá se pomocí velkého dotykového displeje s virtuální klávesnicí.

Zdroje: www.queens.cz, www.hodinky.cz, www.parfemy.cz, www.apple.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii vánoční dárky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu