Bvlgari – žijte ve třpytu prestiže

Bvlgari – žijte ve třpytu prestiže

8. ledna 2009, Bvlgari, Bvlgari - Bvlgari, šperky, parfémy, Jasmin Noir, Bulgari, luxusní hodinky,

Sponzorované odkazy

Už více než století určuje Bvlgari krok šperkům v Itálii. V budoucnosti si chce značka udržet stále nápaditého ducha a cit pro nadčasovou krásu s dotekem moderních výrazných prvků.

Ryzí luxus zahrnujÍ odvážné kombinace, perfektní materiály, čistotu designu a precizní důraz na detail.

V Římě, Paříři, Londýně, New Yorku, ale také v Tokiu a Dubai je Bvlgari značkou číslo jedna nejen mezi šperky a praktickými doplňky jako jsou brýle nebo hodinky, ale také na poli excelentního vkusu a prestiže.

Záblesk historie

Rodina Bulgari obchodovala s výrobky ze stříbra od pradávna. Když se Sotirio Bulgari přestěhoval na konci 19. století do Itálie, založil zde roku 1884 malý obchod. Jeho synové během 20. století převzali v té době již dobře fungující firmu a zaměřili se na odbornou expertízu drahých kamenů, šperků i hodinek.

V 50. a 60. letech, po druhé světové válce, nasataly zásadní změny. Charakteristický je pro značku obrat od klasického francouzského stylu pojetí šperků s pevnými pravidly k hledání vlastního unikátního stylu. Inspiraci nalezli v řeckém a římském klasicismu s určitými prvky italské renesance.

V 70. a 80. letech nastává velká expanze spolu s otevřením prvních zámořských obchodů. V roce 1980 odstartovala výroba dodnes velmi oblíbených klasických hodinek Bvlgari Bvlgari.

V roce 1984 se stávají předsedou a vícepředsedou Giorgiovi synové Paolo a Nicola Bulgari. Devadesátá léta přinášejí se svým počátkem výrobu parfémů. V roce 1997 je na světě dokonce kolekce šátků a kravat z hedvábí a o rok později kolekce kožených výrobků a brýlí.

V roce 2001 začíná společnost plánovat výstavbu malých luxusních hotelů v hlavních městech po celém světě. První takový hotel byl otevřen v Miláně roku 2004.

Stylová klasika s moderními prvky, to je Bvlgari

Značka Bvlgari během let své existence vytvořila excelentní módní doplňky. Přes šperky, parfémy (které dnes zajisté také lze považovat za nezbytný doplněk krásy) až po kabelky z materiálů nejvyšší kvality. Mají jednoduché, a přesto originální a nápadité rysy. Jsou vhodným doplňkem jak elegantního tak sportovního stylu zejména pro své moderní nadčasové prvky. Bvlgari je jednoduše tím nejlepším vyjádřením stylu a krásy.

V zahalení květin parfému Jasmin Noir

Nová vůně, vytvořená v rámci kolekce Bulgari Pour Femme Collection Jasmin Noir, je ztělesněním tajemna. Příjemná květinová a smyslná vůně v elegantním designu přesně vystihuje filozofii značky Bvlgari. Působí jako droga opojné vášně a patří mezi skvosty v parfémech.

Zdroj: www.bvlgari.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu