Vánoční nadílka od Louis Vuitton

Vánoční nadílka od Louis Vuitton

21. prosince 2008, Louis Vuitton, kabelky Louis Vuitton, louisvuitton.com, vánoční dárky

Sponzorované odkazy

O vánočních dárcích jsme toho napsali v našem speciálním seriálu již dost a já věřím, že vám pomohl, najít pro každého ten správný dárek. Pokud tomu tak není a vy máte ve svém okolí například milovníka luxusních kabelek od světoznámé značky Louis Vuitton, dnešní článek je tu přesně pro vás. Louis Vuitton totiž na nejkrásnější dobu v roce připravil speciální vánoční inspiraci.

Historie Louis Vuitton

Firma Louis Vuitton se na trhu pohybuje již od roku 1854 a není tedy divu, že dnes patří mezi absolutní špičky ve svém oboru, zvlášť když se těšila velké oblibě již od svých záčátků. Zároveň se díky své oblibě stala pravděpodobně tou nejpadělatelnější značkou na celém světě, tudíž si levné kopie Louis Vuittonových luxusních kabelek můžete koupit na rozích ulic po celém světě. Pro člověka, který sní o vybraném koženém zboží a doplňcích, ale nemůže si je dovolit, představuje nákup kopie jedinou šanci, jak pocítit alespoň vzdálený závan půvabu, který značku Louis Vuitton obklopuje. A ačkoli jsou padělky těchto kabelek někdy velice zdařilé a oko lajka to nepozná (přečtěte si Louis Vuitton: jak poznat originál od padělku), ukazát se na veřejnosti s padělanou „Vuittonkou“ se považuje za velké společenské faux pax.

Sean Connery pro LV

Značka Louis Vuitton je proslulá taktéž svými grandiózními reklamními kampaněmi, ve kterých se většinou objevuje hvězda světového showbusinessu obklopená luxusními výrobky. Jako poslední se k této dlouhé řadě celebrit, do které patří například Jennifer Lopez, Gisele Bündchen, Scarlett Johansson nebo dokonce Michail Gorbačov, přidal slavný předstvitel Jamese Bonda a hrdý Skot – Sean Connery.

Christmas Selection 2008

Louis Vuitton rozdělil svoji vánoční selekci do čtyř kategorií podle čtyř typických míst v Paříži, jako je romantický Parc Monceau, Sénou obklopená Jardin des Tuileries, Café Montmartre a samozřejmě i velkolepá Tour Eiffel. Selekce obsahuje krásné kabelky, zavazadla, peněženky, pásky, kravaty nebo i sluneční brýle, které jistě potěší každého milovníka luxusní módy.

Zdroje: www.louisvuitton.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu