Co na sebe na vánoční či silvestrovskou párty? / Šaty TopShop, Mango a H&M

Co na sebe na vánoční či silvestrovskou párty? / Šaty TopShop, Mango a H&M

19. prosince 2008, Šaty, Společenské šaty, koktejlové šaty, sexy šaty, Mango, TopShop, H&M

Sponzorované odkazy

Čas vánoční je, kromě dárků, tradic a rodinné pohody, spojen taktéž s oslavami a večírky, a to jak s těmi v kruhu rodinném, tak i s přáteli. Příležitostí pro párty je tu dost. Můžete začít už tento víkend, pokračovat o Dlouhé noci a vše završit parádním Silvestrem. Každopádně je to také dobrá příležitost, jak se ukázat v nových sexy šatičkách. Ještě jste si žádné nepořídila? Tak právě pro Vás je tu náš dnešní článek o šatech na vánoční či silvestrovskou­ párty.

Vánoční či Silvestrovské party se mohou samozřejmě velmi lišit. Jinak se obléknete na diskotéku či na party u někoho z vašich blízkých, jinak na vánoční ples či firemní party. V každém případě byste si však při výběru svých šatů měla dát záležet. Důležité je taky sladit všechny doplňky ve stejném stylu a barvě, tedy boty, náušnice, náhrdelník či kabelku. Nezapomeňte ani na make-up. Nesnašte se působit až příliš výzývavě, jistě, na diskotéce si můžete dovolit být trochu sexy, ale všeho moc škodí.

Šaty na taneční párty

Diskotéky, kluby či taneční párty, říkejme tomu jak chceme, jedno jisté, pokaždé to znamená velkou zábavu v rytmu populární taneční hudby. Takovéto akce má určitě ve větší oblibě mladá generace, nicméně starším vstup zakázán není. Pokud vyrážíte o Vánocích na nějakou takovouto akci, jistě Vám postačí například tmavé úzké džíny a blyštivý top s flitry nebo sexy šatičky. Velmi trendy jsou i různá sáčka a bolerka. Nezapoměnte na vysoké podpatky!

Šaty na neformální firemní párty

Firemní večírek je jedinečnou příležitostí k tomu ukázat se svým kolegům trochu jinak, než jak Vás znají z práce. Tudíž si můžete dovolit být smyslnější než v upjatém pracovním kostýmu, zároveň je to však stále společenská akce, která má předepsaný „dress code“. Volte koktejlové šaty či kostýmek, vyvarujte se složitějších linií či více pestrých barev najednou a vsaďte na detaily.

Šaty na vánoční ples

Vánoční plesy či formální firemní akce vyžadují šaty dlouhé či dokonce róby, jelikož jde o velmi prestižní události. Zvolte si ty nejkrásnější šaty a buďte hvězdou večera. Opravdu krásné a bohaté na detaily jsou šaty od španělské značky Mango, jejíž prodejny najdete v Praze, Brně i Ostravě.

Zdroje: www.hm.com, www.mango.com, www.topshop.com, www.mapaobchodu.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu