Finančně dostupná móda / Vero Moda

Finančně dostupná móda / Vero Moda

23. prosince 2008, Vero Moda, e-shop, www.veromoda.com, šaty, zimní kolekce, Organic Collection

Sponzorované odkazy

Vero Moda je úspěšná oděvní značka, která prorazila na módní trh v roce 1987. Produkuje kvalitní moderní oblečení v dostupných cenových kategoriích. Její silná pozice ve světě módy stále narůstá. Vero Moda je určena pro aktivní, sebevědomé ženy, které se zajímají o nejnovější trendy a baví je pohrávat si se svým vzhledem. Vize Vero Mody vystihují 3 pojmy: různorodost, jedinečnost a pozitivní přístup.

Design

Oblečení zahrnuje pestrou škálu stylů, které oslovují ženy po celém světě. Vero Moda nabízí možnosti mixování a spojování různých variant, od čistě ženského vzhledu až po ležérnější džínový styl. Pro jakoukoliv situaci naleznete vhodné kousky, které vám pomohou vyjádřit vaši náladu. S více než 800 obchody po celém světě nemusíte chodit daleko, abyste nalezli to, co právě hledáte. Oblečení je možné objednat i z tepla domova přes e-shop na adrese www.veromoda.com. Každý rok produkuje značka 8 kolekcí, takže co chvíli můžete obohatit svůj stávající šatník něčím novým či vytvořit si zbrusu nový look.

Šaty, šatky, šatičky

Zimní kolekce pro rok 2008 je plná okouzlujících šatů. Nejvíce jsou v kurzu pletené šaty s délkou ke kolenům, které by měly být volné a tudíž na nošení velmi pohodlné. Působí ležérně a nejlépe vypadají doplněné vlněnými punčochami nebo hřejivými legínami. V široké nabídce naleznete také elegantní šaty na vánoční večírky či silvestrovské party. Velice dobře vypadají šatičky doplněné kratičkou bundou a dlouhou huňatou šálou. Nejenže oslníte okolí svým trendy vzhledem, ale budete se také dobře cítit.

Organická kolekce

Vero Moda projevila svoji snahu dbát o životní prostředí tím, že představila výrobky z organické bavlny, která je vypěstována bez požití pesticidů, chemických hnojiv nebo genetických modifikací. Materiál je díky tomu jemnější, příjemnější pro pokožku a také hypoalergenní. Pokud chcete vyzkoušet něco nového a dát najevo svůj zájem o životní prostředí, vyberte si některý kousek z řady Organic Collection.

Zdroje: www.veromoda.com, www.mapaobchodu.cz

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu