Mějte pod čepicí / Čepice a kulichy na zimu

Mějte pod čepicí / Čepice a kulichy na zimu

29. prosince 2008, čepice, kulich, pokrývka hlavy, H&M, Top Shop, Roxy, Diesel, Quiksilver, móda na zimu

Sponzorované odkazy

Chystáte se na hory? Chystáte se sjíždět sjezdovku rychlostí blesku, aby se za vámi jen zvířil sníh? Pak nezapomeňte na jednu maličkost, bez které byste druhý den mohli skončit s nachlazením – na pokrývku hlavy. Nezapomeňte si tedy přibalit čepici nebo kulicha.

Čepice a módní trendy

Čepice a kulichy jsou báječným doplňkem na zimu, ale taky nás dokážou skutečně zahřát. Věděli jste, že rukama a hlavou nám může z těla unikat šedesát až osmdesát procent našeho tělesného tepla? Ted už neváhejte ani minutu a vyberte si ze široké nabídky různých čepic a kulichů. Dnes je nabídka v obchodech přizpůsobená módním trendům nejen barevně, stylově ale i materiálem. Nebojte se experimentovat, kulich s bambulí vám bude určitě slušet stejně jako elegantní baret. Hitem této zimy jsou čepice, které vypadají o pár čísel větší a působí ležérním dojmem.

Čepice od Top Shop

Čepice zábavných barev i elegantní barety nabízí obchody Top Shop. Top Shop zahájil svůj úspěch ve světě módních řetězců v roce 1964, a dnes má více než 300 prodejen ve Velké Británii, a více než 100 vznikajících prodejen v dalších zemích. Top Shop přináší každý den svým zákazníkům důvtipnou a originální módu z kvalitních materiálů a střihů. Top Shop prodá průměrně třicet kusů spodního prádla za minutu, přes dva tisíce šatů za den a čtyřicet tisíc párů bot za týden.

Kulichy od Roxy

Kulichy a čepice speciálně pro sportovní aktivity má pro vás značka Roxy. Roxy je celosvětově proslulá značka spadající pod společnost Quiksilver. Jedna z největších světových firem, která se zabývá výrobou snowboardového vybavení a oblečení: je z mála firem s kompletní nabídkou všech produktů. Je to značka s nejprogresivnější světovou technologií ve výrobě snowboardů a vybavení a také značka s největším podílem na českém snowboardovém trhu.

Stylově Diesel na hlavě

Značku Diesel založil Renzo Rosso v roce 1978, dnes je celosvětově známou společností. Diesel vyrábí své kolekce pro sebevědomého mladého člověka, pro něhož je kvalita důležitou součástí života. Zimní kolekce Diesel pro rok 2008 přináší stylové čepice s kšiltem i pohodlné kulichy.

Pohodlně s H&M

Švédská značka H&M která má svou historii již od roku 1947, nabízí moderní a přitom velmi pohodlné čepice a kulichy. Je už jen na vás jakou čepici zvolíte, hlavní je aby vám nebyla zima a nemuseli jste trávit čas v posteli s chřipkou.

Zdroj: www.hm.com, www.topshop.com, http://global.roxy.com/, http://www.diesel.comwww.mapaobchodu.cz

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu