Elegantní dámské kožené rukavice pro mrazivé dny

Elegantní dámské kožené rukavice pro mrazivé dny

13. ledna 2009, Dámské rukavice, rukavice, kožené rukavice, dámské kožené rukavice, kožené rukavice do společnosti,

Sponzorované odkazy

Zima je v plném proudu, lidé se oblékají do teplých kožichů, kabátů a bund, zahalují se do šál a jen málokdo si zapomene nasadit hřejivou čepici, která nás ochrání před nepříjemným větrem, který často může způsobit , že nás po příchodu domů trápí nepříjemné píchání v uších. Příjemné není ale ani to, když nám mrznou konečky prstů, ne vždy totiž máme možnost schovat ruce do kapes a většinou nám ani to tolik nepomůže. Samozřejmě i v zimě se chceme cítit dobře a hezky vypadat, jestliže milujete eleganci, rozhodně nedáte dopustit na kožené rukavice.

Kožené rukavice pro chladné dny

Kožené rukavice mají tu výhodu, že pokud jsou skutečně kožené, ne žádná náhražka a rukavice jsou ze silnější kůže, jsou kvalitní a vždy naše ruce zahřejí zejména v mrazivých zimních dnech. Dobré jsou také kožené rukavice s teplou podšívkou.

Rukavice považujeme za módní doplněk, proto se vám musí líbit a zároveň by měly ladit k oblečení. Naštěstí si můžeme vybrat z různých druhů a barev. V obchodech najdete kožené rukavice nejčastěji v černé barvě, ale také v hnědé, tmavě zelené, červené, růžové, modré , bílé a dalších barvách. Proto pro vás nebude problém najít takové, které vám budou ladit k oblečení.

Kožené rukavice můžeme sehnat s leskem, také s ozdobnými nýty, kamínky, vkusnými mašlemi, nařasením, knoflíky i vzory. Také s ozdobenými kraji, například kraji s kožíškem.

Tyto i další luxusní rukavice můžete koupit na [ odkaz byl odstraněn ].

Kožené rukavice do společnosti

Kožené rukavice nejsou ve společnosti vyžadovány, ale znovu přicházejí do módy. Hodí se spíše na ples, jsou jakousi tečkou na plesové róbě. Kožené rukavice na ples se vyrábějí z měkké švédské kůže. Ke dlouhým šatům se hodí dlouhé rukavice, které si ovšem nemůžete vzít k šatům krátkým. Ke kratším šatům zvolte raději krátké rukavice po zápěstí. Je dobré si brát rukavičky i z toho důvodu, že pohlcují pot z rukou. Koženými rukavičkami na plese rozhodně zazáříte, protože budete originální a výjimečná.

Kožené rukavicese stejně jako ostatní doplňky a oblečení dají objednat po internetu, ale v tomto případě bude výhodnější, když si rukavice koupíte v kamenném obchodě, kde si je dobře vyzkoušíte a prohlédnete a teprve poté se rozhodnete, zda si je koupíte či ne.

Jestli vám budou vyhovovat kožené rukavice na gumičku, zapínání či knoflík poznáte sami, ale rozhodně si je v obchodě dobře prohlédněte a vyzkoušejte, jestli vám dobře sedí, těsně přiléhají a zároveň jestli můžete dobře hýbat prsty. Pokud se v kožených rukavicích necítíte dobře a nepřijdou vám pohodlné, pěkné jsou také kožené rukavice bez prstů, ty jsou ale vhodnější pro teplejší počasí.

Zdroj: [ odkaz byl odstraněn ], www.nymag.com

Autorem článku je Ivana H.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu