Podkolenky pro každou příležitost! / Calzedonia v. Burton

Podkolenky pro každou příležitost! / Calzedonia v. Burton

27. ledna 2009, Podkolenky, dámské podkolenky, silonové podkolenky, silonové podkolenky Calzedonia, podkolenky Calzedonia, Calzedonia, podkolenky Burton, Burton, snowboardové podkolenky Burton, podkolenky barevné, podkolenky bílé

Sponzorované odkazy

Proužkované, barevné a vzorované, hodí se ke sportu, do práce i na nákupy. Jsou ale i průhledné a decentní, vhodné do společnosti. Právě proto by neměly podkolenky chybět ani ve vašem šatníku!

Silonové podkolenky Calzedonia

Chystáte se na nějakou společenskou akci či jinam, kam si chcete obléci delší sukni nebo společenský kostýmek? Jestliže si nechcete brát punčochové kalhoty, protože vám připadají nepohodlné a nepraktické, rozhodně nepohrdnete silonovými podkolenkami. Nemusejí být pouze obyčejné tělové, protože značky nabízející punčochové zboží vyrábí také jiné, zajímavé, ale přitom vkusné podkolenky.

Značka Calzedonia, vyrábějící nejen punčochové zboží, ale i spodní prádlo a plavky, je velice populární a žádaná, takže pro vás jistě nebude problém, vybrat si podkolenky, které budou ladit právě k vašemu kostýmku. Silonové podkolenky, které si obléknete na společenskou událost by neměly zbytečně upoutávat pozornost okolí. Calzedonia nabízí černé, šedivé i bílé podkolenky, které se jistě budou hodit k vašemu oblečení, ale nebojte se zvolit i podkolenky v jiné barvě, ale raději světlého odstínu. Využít také můžete jemných vzorů, ale síťovaných podkolenek se raději vyvarujte. Pokud byste se ale v barevných podkolenkách necítila dobře, nic nepokazíte tělovými. Podkolenky Calzedonia, ale nemusíte nosit jen do společnosti, ale i jinam. S neprůhlednými, vzorovanými a zajímavavě vzorovanými lemy silonových podkolenek zazáříte na návštěvě, v práci nebo na nákupech. Záleží na vás, jaké si vyberete. Praktické jsou i samo držící podkolenky, které Calzedonia vyrábí. Silonové podkolenky Calzedonia jsou cenově dostupné. Rozhodně ale zapomeňte na minisukni a podkolenky, tahle kombinace je vhodná spíše pro školačky, ale pro dospělé ženy se nehodí.

Snowboardové podkolenky Burton

Pokud ráda sportujete a chystáte se v zimě s rodinou či s přáteli na hory a snowboardujete, zalíbí se vám podkolenky Burton vyrobené právě na snowboard. Firma Burton je předním výrobcem snowboardů a snowboardového vybavení na světě. Burton vyrábí také kvalitní oblečení, boty a doplňky pro muže, ženy i děti. Pokud se tedy chystáte na svah s rodinou, vybavte i je. Pro muže či syna zvolte tmavší odstíny, nebo takové, které se mu budou hodit k dalšímu vybavení, pro dceru zvolte pastelové barvy, Burton nabízí nejrůznější roztomilé motivy. Podkolenky Burton se vyrábějí v různých provedeních. Puntíkované, proužkovaní, tygrované, s nápisem, jednoduché a v různých barvách. Výběr je velký Snowboardové podkolenky značky Burton vás při sportu nebudou nijak omezovat, naopak jsou velice pohodlné. Burton vyrábí teplé podkolenky, takže se už nemusíte bát, že by vám mohla být na nohy zima.

Zdroj: www.calzedonia.com, www.burton.com, www.mapaobchodu.cz

Autorem článku je Ivana H.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu