Objevte oslnivou krásu šperků Guess! / Šperky Guess

Objevte oslnivou krásu šperků Guess! / Šperky Guess

25. ledna 2009, Guess, šperky Guess, Guess by Marciano, luxusní šperky, bižuterie

Sponzorované odkazy

Historie značky

Módní značka Guess vznikla v americké Kalifornii roku 1981 a její vznik mají na svědomí bratři Paul a Maurice Mariano, kteří se narodili na jihu Francie, ale v roce 1977 se rodinka přestěhovala do USA, a to konkrétně do Kalifornie, kde také o čtyři roky později vznikla módní značka Guess.

Značka Guess v sobě snoubí vášeň amerického Západu s evropským citem a vkusem. Guess se opravdu rychle dostala pod kůži zvláště mladé generaci a stala se tou pravou módní ikonou na sklonku dvacátého století. Oblečení a módní doplňky pod značkou Guess, Guess Jeans a Guess by Marciano se v dnešní době řadí po bok těch prestižních firem, které už v České republice prokoukly a jsou dobře známy.

Šperky – ozdoba každé ženy

Do řad výrobků této značky patří mimo jiné i opravdu krásné šperky Guess. Ženy se už od nepaměti rády zdobí, takovým zkrášlovacím prvkem může být klidně jen milý úsměv, ale třeba takový náhrdelník, ze kterého očka přecházejí, nebo prsten, který se jen tak nevidí, ovšem taky není k zahození, jelikož už dávno není pravdou, že se dámy zdobí krásnými šperky jen při slavnostních příležitostech.

Co si vybrat?

Ze šperkovnice této značky si můžeme opatřit téměř na co si vzpomeneme. Výrazné náramky krásných barev, náušnice, nejjemnější náhrdelníky, řetízky i prstýnky. Výrobci této značky o sobě opravdu dávají vědět, a proto si většinou každé své dílko opatří i vkusným autogramem. Pro tyto šperky se používají všemožné materiály. Není problém doplnit svou šperkovničku kouskem z pravého zlata, nebo dnes stále více oblíbenějšího stříbra, ale pokud někomu tyto kovy nevyhovují široká škála se odráží i v bižuterii.

Blýskavý prstýnek s fialovými kamínky zkrášlí každou ručku, pozlacený korálkový řetízek projasní kdejaký dekolt, kruhové náušnice tomu dodají ten pravý šmrnc.

Zboží Guess zakoupíte v každém větším městě, jako je Ostrava, Brno a Praha, a nebo jej naleznete na internetových stránkách.

Zdroj: http://www.thejewelhut.co.uk/…ewellery.htm

Autorem článku je Lucie.S.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu