Maximální pohodlí ve spodním prádle DIM / Spodní prádlo DIM

Maximální pohodlí ve spodním prádle DIM / Spodní prádlo DIM

6. února 2009, Spodní prádlo DIM, boxerky, trenýrky, košilky, kalhotky, DIM, Prádlo DIM

Francouzská módní značka DIM, která je na trhu již od padesátých let, nabízí pestrou škálu dámského i pánského spodního prádla doplněnou o punčochové zboží a tzv. noční program. Po celou dobu své existence drží krok s aktuálními trendy módního světa s maximálním ohledem na komfortnost nošení. Preciznost výběru materiálů, střihů až po samotný proces zpracování staví DIM na vrchol mezi výrobce spodního prádla, a to nejen ve Francii. Právě proto je spodní prádlo DIM populární v řadě zemí světa.

Technologie jako trend a zábava

Francouzští návrháři za pomomoci specialistů na materiály vytvářejí v současné době vysoce technologicky propracované výrobky. Jejich kvalitu a jedinečnost dokazuje fakt, že řada použitých inovací je patentována. Velké nároky jsou kladeny nejen na proces výroby, ale přihlíží se i k přání zákazníků a k současné módní scéně. Vznikají tak praktické, pohodlné kousky vhodné na běžné a domácí nošení, hravé, trendy, mladistvé variace i speciální programy zaměřené na nejmenší (Sublim – pro extra ženské linie a jejich zkrášlení) nebo naopak největší velikosti (Generous – z mikrovlákna a tylu).

Spodní prádlo DIM

Nabídka speciálních programů

Již v úvodu jsem zmínila, že DIM patří kromě spodního prádla mezi výrobce punčochového zboží. Milovnice jednoduchého a elegantního stylu zajisté potěší DIM UP NUDE, samodržící punčochy, které drží díky speciálnímu lemu ze silikonu a zaručují tak dokonalé pohodlí. MOD DE DIM nabízí naopak trendy vzory vzbuzující ležérní dojem s nádechem sex-appelu.

Velmi oblíbené jsou samostatné košilky a kalhotky. V rámci jejich výroby je vypracováno hned několik speciálních programů. Dokonalé pohodlí zajišťuje například linie COTTON PLUS – spodní prádlo ze strečové bavlny s páskem z mikrovlákna nebo DOODIM přicházející s revoluční technologií a silikonovým zakončením, díky němuž prádlo přilne lehce k tělu. Kalhotky, po kterých toužila snad každá žena nosící přiléhavé oblečení, přicházejí s programem LES SLIPS INVISIBLE. Efekt druhé kůže, absolutní přilnutí k tělu, s ultra plochým zakončením, které se nerýsuje pod oblečením.

Dámské soupravy BODY TOUCH CLASSIQUE představují inovativní kombinaci technologií – lepené švy, lemy stříhané ultrazvukem, kostice umístěny mezi dvěma vrstvami látky. Krajková verze pro pohodlí bez kompromisů nese název BODY TOUCH LACE.

DIM OSMOSE je další revoluce ve spodním prádle. Jedná se o technologii založenou na bázi medicínského silikonu, a tak nabízí unikátní podporu bez tradičních kostic.

Zajisté i pánové by byli zklamáni, kdybychom opomenuli noční program. Obsahuje tři linie – základní, moderní, svůdnou. Základní a moderní linie vnese pohodlí do ložnice každé ženy. Kdežto svůdná linie potěší zejména představitele mužského pohlaví rafinovanými a něžnými detaily. K dostání jsou jak samostatné košilky, tak kompletky košilka + kraťásky.

I muži chtějí maximální pohodlí

Speciální programy byly navrženy také pro mužskou populaci, a to s neméně přísnými pravidly a důrazem na maximální pohodlí.

Sportovní program přináší linii COTON STRETCH – slipy nebo boxerky ze strečové bavlny se strukturovaným střihem. Moderní muž ovšem zvolí spíše linii STADIUM ze stejného materiálu, ale s výraznými kontrasty barev a moderním páskem. Pro sportovce tělem, duší i vkusem je tu DIMTEAM – dynamické barvy a vzory, linie bezprostředně inspirovaná světem sportu. Pouze v provedení trenýrek. V nabídce nechybí ani strečová trika a tílka.

V ležérní linii CALECON objevíme i klasické volné trenýrky pro opravdové pohodáře s nesčetnou variací potisků. Samozřejmě ze stoprocentní bavlny.

Boxerky a slipy s bokovým střihem a moderními potisky jistě nadchnou i mladší generaci. Linie nese název R –MIX a uzavírá ležerní program.

Pánský noční program nabízí také řadu sportovní a ležérní. Módní barvy, dokonalý a komfortní střih, stoprocentní bavlna a strukturovaný střih se sportovním vzhledem.

Jednou z nejlepších možností je zkrátka volba spodního prádla DIM. Z široké nabídky sytlů a tvarů si vybere opravdu každý.

Zdroj: www.olympia-centrum.cz, www.dim.fr, www.dimparis.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu