Tajemství dokonalého vzhledu / Sephora

Tajemství dokonalého vzhledu / Sephora

17. ledna 2009, Sephora, parfém, parfumerie, kosmetika, Dior, Armani, Lancome, Helena Rubinstein, Givenchy, Kenzo, dekorativní kosmetika, líčení, Sephora kosmetika, Sephora parfumerie, sephora.cz, sephora.com, sephora e-shop

Sponzorované odkazy

Sephora a kouzelná kosmetika

Sephora je pro mnoho žen, jako kouzelný svět nebo jako vstup do království vůní. Samoobslužná parfumerie, kde se nabízejí luxusní značky, ale i ty cenově dostupné a stejně lákavé. Krásná vůně parfémů nás táhne mezi kosmetiku všeho druhu. Můžete si celé hodiny vybírat z líčidel, make-upů, krémů, krémičků, parfémů a hledat tajemství dokonalého bezchybného vzhledu.

Celosvětový řetězec Sephora

Sephora je celosvětový řetězec parfumerií, který vznikl ve Francii v roce 1969 a je součást koncernu přední světové skupiny luxusních výrobků LVMH – Louis Vuitton, Moet-Chandom, Hennessy. Naleznete zde luxusní značky jako například Dior, Armani, Lancome, Helena Rubinstein, Givenchy, Kenzo. Sephora je unikátní obchodem, který nabízí více než 200 klasických i nových značek všech kosmetických kategorií, samozřejmě nabízejí produkty pro péči o plet´, tělo, vlasy, oblíbené parfémy a dekorativní kosmetiku. Kromě toho má Sephora svou vlastní kolekci kosmetiky.

Sephora a široký sortiment

Sephora nabízí nejen kvalitní produkty, ale také odborné poradenství a péči o zákazníka. Jestli potřebujete nějaký kosmetický produkt a nevíte si rady s výběrem pro váš typ pleti? Tak neváhejte zajít do Sephory, kde vám vždy rádi pomohou. Personál je speciálně vyškolený tak, aby vám mohl poradit v každé oblasti s kosmetikou nebo péčí o vaší krásu.

Sephora provozuje zhruba 515 prodejen v 14 zemích světa, a rozšiřuje se i s více než 250 prodejnami po celé Severní Americe. V České republice si můžeme luxus nabízený Sephorou vychutnávat od roku 2002. Tak, že to není tak dávno, co jsme se museli spoléhat jen na několik malých parfumérií nebo obyčejné drogerie. Naštěstí dnes už máme širokou možnost volby. Od roku 1999 byly zahájeny webové stránky Sephora.com, které nabízí nejrozmanitější výběr kosmeticky. Od značek, které jindy neseženete až po ty nejznámější značky.

Kosmetické skvosty, které najdete v síti Sephora jsou jak na pohled tak na plet. Pro inspiraci si prohlédněte několik produktů.

Zdroj: www.sephora.com

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu