Oslňte kabelkou na notebook! / Kabelky na notebook Mango Tango

Oslňte kabelkou na notebook! / Kabelky na notebook Mango Tango

19. ledna 2009, Kabelky na notebooky, dámské kabelky na notebooky, obaly na notebooky, kabelky Mango Tongo, kabelky Mango Tongo na notebooky, obaly Mango Tongo na notebooky

Sponzorované odkazy

Stal se notebook součástí vašeho života? Nosíte jej s sebou do práce, převážíte jej autem nebo dalšími dopravními prostředky, kde je spousta dalších lidí a je pro vás důležité, aby váš notebook zůstal v pořádku a aby vy jste navíc působila skvělým dojmem? Proto by jste měla vědět, že existují trendy kabelky určené právě pro váš notebook a kolekce značky Mango Tango takové nabízí.

Mango Tango

Značka Mango Tango se od roku 2003 specializuje výhradně na výroby dámských kabelek na notebooky. Oslní vás svými osmi kolekcemi a více než třiceti kusy modelů, ze kterých si vybere snad každá žena.

Možná pro vás ale bude těžké, vybrat si z tolika kusů kabelek, nezapomínejte tedy na to, jaké barvy a vzory upřednostňujete. Důležitý je také tvar kabelky, proto vaše kabelka na notebook nemusí mít pouze obledníkový tvar se zaoblenými rohy, ale může být například směrem vzhůru rozšířená. Mělo by vás také zajímat, z jakého materiálu je kabelka vyrobena. Praktické jsou smývatelné materiály, kterých Mango Tango nabízí opravdu dost. Překrásně působí lesklá krokodýlí smývatelná kabelka kolekce Croc, se kterou rozhodně zazáříte. Ta se vyrábí v černé, červené a hnědé barvě.

Nejdůležitější je samozřejmě design kabelky, protože chcete aby váš doplněk působil co nejlépe. Nejčastější barvou kabelek je černá, Mango Tango se ale rozhodla učinit konec černým kufrům a nabídnout českému trhu výrobky, které zde zcela chybí.

Výběr je velký, například kolekce notebooků Chinese vyniká nádhernými květovanými vzory. Kabelky této kolekce se vyrábí v černé, červené, tyrkysové a zelené barvě.

Další vzorovanou kabelkou Mango Tango je luxusně působící kabelka s leopardím vzorem z kolekce Canvas nebo maskáčová kabelka kolekce Laptop.

Možná ale raději zvolíte jednodušší kabelku, bez vzoru, protože pro vás bude praktičtější a budete si ji moci vzít ke každému oblečení. Pokud požíváte notebook v kanceláři nebo při pracovních schůzkách a poradách, zvolte kabelku jednodušší, která se vám vždy bude hodit k vašemu kostýmku a nebude zbytečně upoutávat pozornost okolí.

Jestliže notebook používáte při cestě vlakem, převážíte jej s sebou na chatu, dovolenou či kamkoliv jinam, nebojte se experimentovat! S Mango Tango kabelkou rozhodně zazáříte, ale zároveň budete moci každý den přenášet svůj notebook bez obav, že by se vám rozbil nebo poškrábal. Taška při pádu zabrání přímému nárazu notebooku na tvrdý povrch. Kabelky jsou navíc uvnitř vyplněny měkkým materiálem.Kabelky Mango Tango jsou kvalitní a cenově dostupné.

Jestliže se rozhodnete objedat si kabelku z internetového obchodu, zavítejte na stránky www.mangotango.cz, kde naleznete sedm prodejců u kterých si je možno brašky na notebook objednat. Zjistěte si rozměry vašeho notebooku, aby jste nebyla překvapena, že vašemu notebooku kabelka nesedí. Chcete-li, aby se do vaší tašky vlezlo ještě dalších pár věcí, pořiďte si kabelku větší. Uvidíte, jak pohodlné bude od ted přenášet notebook!

Obleček ná váš notebook, který pořídíte vás bude doprovázet dlouho, proto vybírejte pečlivě.

Zdroj: www.mangotango.cz

Autorem článku je Ivana H.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu