Pánské peněženky Francesco Biasia / Nová vlna luxusu pánských kožených peněženek

Pánské peněženky Francesco Biasia / Nová vlna luxusu pánských kožených peněženek

13. února 2009, Franscesco Biasia, Peněženky, Pánské kožené peněženky, pánské peněženky, kožené peněženky

Sponzorované odkazy

Něco málo o značce Francesco Biasia

Společnost Francesco Biasia specializující se na výrobu kabelek a módních doplňků pro dámy i pány, byla založena roku 1970 v italském regionu Veneto. Díky kvalitě a luxusnímu designu svých kolekcí se během několika let z původně nevelké společnosti stala světově proslulá značka, která se zaujetím sleduje aktuální trendy a získává si tak čím dál tím více zákazníků. Dá se říci, že styl značky Francesco Biasia je spíše střídmý a ráz jejich doplňků jednoduchý. To však této značce neubírá na kráse a eleganci, ba naopak je právě v této jednoduchosti a střídmosti ukryta nesmírná elegance. A i když modely zrovna nehýří barvami, nejsou kolekce této značky rozhodně nudné. Vždyť ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása!

Pánské kožené peněženky Francesco Biasia

Všichni používáme peněženku každý den. Právě proto byste své peníze měli investovat do velmi kvalitní kožené, která Vám dlouho vydrží a navíc bude skvěle vypadat. Nejen módní doplňky, které máme na očích po celý den, totiž reprezentují naší osobnost. Navíc, ženy jistě ocení, když muž nejen dobře vypadá, ale dbá i na takové maličkosti, jakou je třeba luxusní kožená peněženka.

Značka Francesco Biasia nabízí široký výběr opravdu kvalitních pánských kožených peněženek s různým počtem oddílů, odlišných tvarů a reprezentativních odstínů v černé, hnědě či tmavě modré barvě. Sháníte peněženku pouze na kreditní karty, požadujete mít Vaše kreditky v jedné peněžence s osobními doklady, nebo máte radši všechno pohromadě i s bankovkami a mincemi? Pak je tu přímo pro Vás nepřeberné množství variací vybraných kousků, z nichž budete stoprocentně nadšeni. Zajisté si spolehlivě vyberete z několika modelů s odlišným počtem přihrádek, podle toho, co Vám vyhovuje a jaká je Vaše představa.


Rozsáhlý sortiment této značky Vám také umožní volit si z peněženek různých velikostí, což jen dokazuje to, že designéři myslí opravdu na kohokoliv. Jestliže chcete mít Vaše cennosti opravdu dobře ukryté, pak je právě pro Vás ideální peněženka se vkusným zipem.


Pokud kladete důraz na detaily, pořiďte si vzorovanou koženou peněženku, která vypadá velice elegantně. Velice praktické je, že peněženky této značky můžete lehce kombinovat. Proč nemít jednu peněženku na kreditní karty s doklady a druhou na bankovky a mince, a přitom v té samé barvě a se stejným vzorem.Peněženky značky Francesco Biasia jsou spojením elegantního půvabu a ideální účelnosti. Snadno je pak můžete zakoupit je na [ odkaz byl odstraněn ]. A příště už můžete vytahovat Vaší kreditní kartu z nové luxusní kožené peněženky.

„Zdroj“: www.biasia.com, [ odkaz byl odstraněn ]

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu