Projasněte váš domov originálními doplňky! / bytové doplňky Gant home

Projasněte váš domov originálními doplňky! / bytové doplňky Gant home

29. ledna 2009, Gant home, Gant, Gant bytové doplňky, Gant home bytové doplňky, bytové doplňky, gant.cz, gant.com, Gant oblečení, Gant outlet, Gant bunda

Sponzorované odkazy

Zakládáte si na svojí domácnosti a máte ráda nové věci? A nebo se vám zdá, že je vaše domácnost nevýrazná, šedivá a přemýšlíte o nových bytových doplňcích? Společnost Gant nabízí překrásné bytové doplňky, díky kterým se váš domov projasní a vy se v něm budete cítit dobře.

Stolování

V kuchyni trávíte spoustu času, hostíte v ní návštěvu, připravujete jídlo rodině. Je spousta doplňků, pomocí kterých můžete jídlo servírovat a díky kterým zazáříte. Jednoduchá, ale přitom moc pěkná, je bílá kolekce kameninového nádobí s malými hnědými motivy. Obsahuje salátové mísy i malé misky, hrnky s podšálky a další. Pokud se vám více líbí barevné nádobí s různými motivy, i takové Gant home nabízí. Překrásné kameninové misky a talíře se zajímavými vzory v olivové, modré a světle žluté barvě, porcelánové talíře s proužky nebo malé talíře a misky s dětskými motivy pro vaše děti zaujme každou návštěvu a také vaše rodina bude nadšená.

Gant nabízí také jednoduché skleničky nebo skleničky se zajímavými pruhy a puntíky. Tato kvalitní značka samozdřejmě vyrábí i příbory, které jsou také důležitou součástí vybavení kuchyně.

Gant okouzluje také dalšími důležitými věcmi jako jsou utěrky, prostírání, ubrousky, podnosy a další.

Obývací pokoj

Obývací pokoj je místnost, ve které se schází vaše rodina, nejčastěji večer, po náročném dni. Proto chcete, aby se v ní každý člen rodiny cítil dobře. Základem je pohodlí. Na žádné sedací soupravě by neměly chybět polštáře, díky kterým se každému lépe odpočívá. Gant home má opravdu velký výběr povlaků na polštáře různých vzorů i barev, proto lehce najdete vhodné právě do vašeho obýváku. K příjemně strávenému večeru patří relaxování u televize pod teplou dekou. Deky Gant jsou příjemné na dotyk, vyráběné v různých provedeních. Ať už vícebarevné či jednobarevné, s třásněmi, vzory, ale za přijatelné ceny. V nabídce jsou také povlaky na polštáře s dětskými motivy vhodné do dětského pokoje nebo ložní soupravy a přehozy na postel.

Koupelna

Přestaly vás bavit vaše staré ručníky a osušky, máte pocit, že vaše koupelna potřebuje změnu? Gant nabízí překrásné froté ručníky veselých vzorů a barev. Příjemné koupelnové předložky a župany pro celou vaší rodinu jsou také nezbytnou součástí koupelny.

Gant home bytové doplňky jsou kvalitní a neměly by chybět v žádné domácnosti. Udělejte si radost, výběr je velký! Výrobky si můžete zakoupit v internetovém obchodě [ odkaz byl odstraněn ]

Zdroj: [ odkaz byl odstraněn ]

Autorem článku je Ivana H.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu