Extravagantní a sexy, to je Moschino! / Moschino profil

Extravagantní a sexy, to je Moschino! / Moschino profil

7. února 2009, Moschino, Franco Moschino, Moschino Cheap & Chic, Love Moschino, Moschino I Love Love, parfémy, parfémy Moschino

Sponzorované odkazy

Zakladatel Moschino

Autorem značky Moschino je Franco Moschino, který se narodil nedaleko Milána v roce 1950. Franco Moschino zahájil svojí vlastní značku v roce 1983, jeho heslem bylo: „Nemůžete-li být elegantní, buďte aspoň extravagantní.“ Jeho modely byla plné fantazie a extravagance a přesto sexy a nositelné. Snažil se bojovat proti módnímu stereotypu a jeho reklamní kampaně byly doprovázeny slogany jako „Pozor: módní přehlídky můžou být nebezpečné pro vaše zdraví" nebo „Dobrý vkus neexistuje“. První pánskou kolekci uvedl v roce 1986. O dva roky později představil Cheap&Chic. Následně otevřel v Miláně svůj první butik. Když Franco Moschino zemřel v roce 1994, módní průmysl ztratil jednu ze svých nejjasnějších hvěz­d.

Moschino dnes

Pod značkou Moschino dnes najdeme nejen oblečení na denní nošení, večerní šaty, ale také doplňky jako například kabelky nebo obuv. Samozřejmě také celé kolekce pro ženy a pro muže. Základní kolekce jsou rozděleny na řady: Moschino, Moschino Cheap & Chic a Love Moschino.

Parfémy Moschino

Populární jsou také parfémy Moschino, které zaujmou nejen svou vůní, ale také originálním designem. Mezi oblíbené parfémy patří Moschino I Love Love Je to vůně jiskřivá a plná radosti – je určená ženě, která je ráda zamilovaná, plná života, lehce ironická a není s ní ani chvilku nuda.I Love Love je tak mladistvá a citlivá, jako čerstvě natrhaná kytice, která už při prvním přivonění vyvolá pocit naprostého štěstí. Spontánně přitažlivá a bezprostředním veselím nakažlivá vůně překvapí v úvodu svými jiskřivými, citrusovými tóny hlavy – grapefruitem, pomerančem, citrónem a červeným rybízem. Srdce se dotkne barvitě ženská poezie čajových růží spolu s vitalitou sítiny a jemným úsměvem konvalinek, který ve spojení se skořicí získává na lehké rozpustilosti. To je to co dodává základu vůně osvěžující pocit, který vás donutí k jedinému – hluboce a definitivně se do I LOVE LOVE zamilovat.

Zroje: www.moschino.com, www.parfemy.cz

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu