Mexx – inspirován polibkem

Mexx – inspirován polibkem

1. února 2009, Mexx, Mexx women, Mex XX, MiniMexx, BabyMexx, MexxSport Men, Fly High

Sponzorované odkazy

Společnost byla založena v roce 1980 a o šest let později pojmenována Mexx, když došlo ke sjednocení dvou značek: pánské Moustache a dámské Emunuelle, jež se spojily písmeny XX, což je symbol dvou polibků: M(oustache) + E(manuelle) + XX = MEXX. Nově vzniklá společnost se zviditelnila kampaní „Here we are“ (Tady jsme), ve které byly obě původní značky zastoupeny opačným pohlavím a aktéři se líbali, čímž symbolizovali toto nové spojení. Motiv polibku byl pak použit v mnoha dalších kampaních. Tyto dvě mezinárodní oděvní značky sjednotili svoje kolekce a vytvořili tak módu s čistými střihy a nádechem mladistvého životního stylu.

Kromě oděvů Mexx produkuje řadu parfémů, slunečních brýlí a obrouček na dioptrické brýle, bot, povlečení, kabelek a v neposlední řadě parfémů (např. Fly High, Ice Touch, Waterlove). Výrobky Mexx jsou dnes již k dostání ve více jak 65 zemích světa. Filosofie společnosti se inspiruje svobodnými, pozitivně myslícími lidmi, kteří jsou optimističtí, inspirující, nekonformní a společenští. Stručně řečeno: „Mexx je postoj, životní styl, polibek.“

Mexx pro ženy

Mexx nabízí oblečení, doplňky, šperky a parfémy pro sebevědomé a energické ženy. Mladší sestrou Mexx Women se stala linie pojmenovaná XX, která se inspiruje nejnovějšími módními trendy a je určena pro dívky, které si rády vytvářejí svůj vlastní styl a nebojí se kombinovat nejrůznější kousky oblečení. V roce 2002 byl otevřen první samostatný obchod s XX Mexx na Václavském náměstí v Praze. Mexx mimo jiné nabízí i sportovní oblečení pro aktivní ženy, které je jak praktické, tak trendy.

Mexx pro muže

Mexx móda pro muže je všední, přesto sofistikovaná. MexxSport Men je víceúčelová móda, která se soustředí na praktičnost, modernost a pohyb. V nabídce je k dostání také spousta elegantního pánského oblečení, včetně velmi slušivých obleků.

Mexx pro děti

V roce 1992 vznikla nová linie oblečení MiniMexx, která byla určena rodičům, jež chtějí oblékat svoje batolata ve stejném stylu jako sami sebe. Po jejím velkém úspěchu se v roce 1996 zrodila kolekce BabyMexx, která byla určena pro miminka ve věku do šesti měsíců. Pro větší kluky a holky existují řady Kids a Junior.

Zdroje: www.mexx.com

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu